reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej laski ja sie klaniam po pracy
wczoraj dostalam @ wiec niestety test byl wiarygodny i kolejny cykl sie zaczyna:/ masakra a juz myslalam ze sie udalo bo nigdy okres sie nie spoznil ale to tylko 1 dzien.
za to jestem nie do zycia zmeczona senna i wogole dobrze ze mnie brzuch nie boli tfu tfu tfu

Hercia nie smutaj sie wiem jak sie czujesz kochana mam podobnie usmiechnij sie i to juz
 
Ostatnia edycja:
Mag.. no nic nowy cykl nowe szanse , tulę kochana :-)

ja też śpiąca, na pogodę już marzę o łóżku tylko.. :-(
 
dzieki madziu:):-) nic mi nie mow ja tylko juz czekam az sie ciemno zrobi i poloze sie do lozka wczoraj do 22 bylam na rybkach i moj zlowil sobie okonka w sumie sredniego a ja mialam juz prawie szczupaka i mi odgryzl zylke i pod skala mi uceikl przekrecil sie wynurzyl wskoczyl i po moim twisterku i rybce hehe:) najpierw mi odgryzl ogon z twisterka a potem zwial:/ bylam zla bo byl mega duzy az moj juz biegl mi pomoc go wyciagac a tu psikus i zwial
 
Karolina ja tez Wam życzę poprawy finansowej :-) taka prawda, dziś są pieniądze jutro ich nie ma ;-) ale wezmę Cię pod swoje skrzydła NIEstaraczek ;-)


Ps. Ja ich nie namawiam,żeby nie było same chcą być w mojej luzującej grupie :-)
Dobra dobra..nie z nami te numery ...:-D

Hej :) Byłam dziś u gina i .... JESTEM W CIĄŻY ... <szok> ..
GRATULUJĘ!!! Mówiłam że to forum jest szczęsliwe:-)
Zobacz załącznik 353798

Magenta uda się...jak nam sie udało to Wam tym bardziej.

Heruniu wiem że łatwo się mówi ale zacznij myślec pozytywnie. Ja też mam kibel w pracy ,i całe te badania a jednak. Ale miałam naprawdę pozytywne nastawienie. Stwierdziłam że moje zycie nie jest złe i jeżeli bie będzie mi dane mieć dziecka ..widac tak miało być. Trzeba umieć docenić to co się ma a nie martwić tym czego nie mamy. Może to bzdety ale pomagają . Wstajesz przynajmniej nie z podpuchniętymi oczami a z małym uśmiechem. Nie da się zapomnieć o tym czego pragniemy ale nie można z tego powodu sie zamartwiać i tracić radośc życia.
 
Ostatnia edycja:
magda ja tez uwielbiam gadac wogole sie dziwie ze moj mnie zabiera bo mnie zawsze wszedzie pelno hehe a dla mnie rybki to mega relaks...

Iwasku dziekuje kochana przeslij mi pare fluidkow moze uda sie w tym cyklu i bedzie dobrze ale dobrze ze staranki sa takie przyjemne
 
Cześć dziewczyny !!!!
Mogę potwierdzić że forum jest szczęśliwe :-D odebrałam wyniki bety i mam: 2608 mIU/ml !!!!!!!!!! A w następnym tygodniu idę do gina huraaaaa!!!!!

A właśnie skoro już mogę to przesyłam fluidy dla staraczek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
magda ja tez uwielbiam gadac wogole sie dziwie ze moj mnie zabiera bo mnie zawsze wszedzie pelno hehe a dla mnie rybki to mega relaks...

Iwasku dziekuje kochana przeslij mi pare fluidkow moze uda sie w tym cyklu i bedzie dobrze ale dobrze ze staranki sa takie przyjemne

Tr są specjalnie dla Ciebie maguś ~~~~ ~~~~ ~~~~ ~~~~ ~~~~ ~~~~ ~~~~ Zobacz załącznik 353801

Ael super te emotki!!! :* hihihi
 
reklama
Atom wielkie gratulacje !! ;) Ale nam się fasolek roi tu ostatnio ! :)
Który to twój cykl starań ?? Miałaś jakieś objawy?
 
Do góry