reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam kochane. Dzisiaj już pogoda oczywiście się zbuntowała
angry.gif
a tak ślicznie było

Któraś dzisiaj testuje? Magneta to pamiętam i kciuki są zaciśnięte, ale jeszcze bez wieści
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gochaa, takie żyły są objawem ciąży, ale z tego co mi się wydaje późniejszym niż takim od razu... Kiedy Ty miałaś @, czy masz dostać?

Atan, papierosy zmniejszają żywotność plemników i ich ruchliwość. Więc nie przekreśla szansy zajścia, moze ją opóźnić.

U mnie też pogoda do bani, ale może się poprawi, bo grilla planował mój mąż. Tak przynajmniej wczoraj mówił, jak odnawiał huśtawkę
 
Sil @ mam mieć za tydzień ;) Nawet nie wiedziałam że to może być objawem ciąży. Przestraszyłam się bo nigdy nie miałam takich żył na sutkach.. ;/
 
Przed okresem też zdarzają się takie nabrzmiałe żyły, a każdy cykl u jednej kobiety może być inny i to, że nie miałaś nie znaczy, że teraz to jakieś odchylenie od normy.
 
Dziękuję Kobietki za miłe słowa :-* może i przesadzam, bo to w końcu pierwszy raz i w ogóle… ale czekałam ponad rok, żeby móc się starać i jakoś brak mi cierpliwości… a ja to taki gejzer emocjonalny, więc jak się coś dzieje to becze (czy to z radości, czy złości, czy smutku) ale to nie jest tak, że się poddaje :-) Z drugiej strony.. he he wrzucić na luz (?) jaksssssne każdy tak mówi, i ta też, ale za miesiąc i tak będę siedzieć jak na szpilkach i czekać co to będzie ;-)

Claudusia – zatem oficjalne, OGROMNE GRATULACJE!!! :-) Bardzo się cieszę, że testy wyszły pozytywne :-)

Karolinka – życzę (szybkiego) powrotu do dobrej wydolności finansowej :-D I nosek do góry, na pewno wszystko będzie po Waszej myśli :-)

Ael – podziwiam :-) Ale tak jak napisałaś, że teść nie cały czas jest taki nicpoty… wiesz, może to po prostu jego wiek się odzywa :-( może sobie nie zdaje sprawy, że robi coś źle. W końcu mówi się, że na starość znów robimy się jak dzieci i coś w tym jest :-) Więc życzę dużo cierpliwości i spokoju :-) A te emotki są EXTRA! :-D 037.gif

Ma_gdalena – z tą temp, to ile ludzi tyle zdań he he ;-) ale też wyczytałam, że żeby była możliwość ciąży to temp. musi być podwyższona od owulacji ok. 18 dni!! :-p kto by miał tyle cierpliwości :-) Chociaż… nie chcę Cię straszyć, ale u mnie spadająca temp. okazała się zapowiedzią @ :-( :-( :-(
Więc możecie mi napisać drugi cykl starań :-p

Donia – nie jesteś nienormalna!!! :-D a jeśli jesteś to ja też jestem nienormalna :-p to często przeglądam takie słodziutkie akcesoria, ubranka itp. dla dzidzi ;-) Tak, że jak już będę musiała to będę tak obcykana że ho ho ;-)

Astra – Ooooo nowa mamuśka ;-) GRATULACJE :-) ale miałaś niespodziewajkę ;-)

Kasia – Oooo taaakkk! Przytulani miłe :-D i je uwielbiam, ale chcę tez efekty widzieć :-p

Atan – tak to niestety jest, nie chcesz, ale i tak czekać musisz ;-) Za Ciebie trzymam monco &&&&& :-D a ja będę próbować dalej :-( :-p
 
Cześć dziewczyny
wpadłam tylko się wyżalić...czuję się paskudnie, jak wyżuta, wypluta i zdeptana...jest mi wszystko jedno :-(
Wiem ze niepotrzebnie robiłam sobie nadzieję. Od wczoraj cieszyłam sie ze nie mam objawów na @...a tu przed chwilą pojawił się podbarwiony śluz...za 2 dni @ rozkręci mi się na dobre. Mam ochotę iść i płakać...niestety jestem w pracy :-(
 
Hera ale przecież jeszcze nie wszystko przesądzone, czasem nawet jak się jest w ciąży pojawia się plamienie w terminie @ więc może jeszcze jest szansa, nie załamuj się...
 
reklama
Dzięki za wsparcie...
Asiol...nie chce sobie robic nadziei...chyba wole zaczac myslec ze nastepny cykl bedzie mój, tak jak Truskawa mówi
 
Do góry