reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael ja mam 29 - 30 dniowe cykle więc myślałam, że ten skok to dopiero początek owulki a z tego co Ty mi wysłałaś wychodzi na to, że koniec... hmmmmmmmm
pok ja te wykres kreślę w takim zeszyciku, który dostałam przy naukach przedmałżeńskich bo wtedy musiałam obowiązkowo taki wykres zrobić i wiedziałam wszytsko co i jak ale wtedy to robiłam tylko po to żeby było bo nie myślała jeszcze o fasolce a teraz jak się tego złapałam to mało co pamiętam. Tempkę mierzę raczej regularnie co dziennie o 6 rano. (w tygodniu tak wstaje do pracy a w woolne ustawiam budzik) Dzisiaj mam 16 dc więc tak w skrócie: 12dc - 36,57C, 13dc - 36,61C, 14dc - 36,67C, 15dc - 36,86C, 16dc - 36,57C. Wczoraj wypiłam jedno piwko do grilla koło godziny 19 ale późno poszłam spać bo koło godziny 2. (temp mierzę termometrem microlife)

I ja też w łóżku!!! :p no to się dobrałyśmy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No to piwko plus niewyspanie daje obniżoną tempkę. Alkohol podziała chwilę rozgrzewająco, a potem organizm chłodzi się przez zwiększone wypacanie z ciała alkoholu jaki się w siebie wleje, więc chłodzenie nie jako jest większe.
Pewnie dlatego tempka jest niższa.
 
ael tak też właśnie myślałam, że to może mieć wpływ ale, że aż taki...
sil Wy pisałyście, że leżycie z lapkiem a ja sobie pomyślałam, że ja leże z lapkiem i z labkiem (psem) :p

mój chłop właśnie wrócił z siłowni i idzie się kąpać a potem wskoczy do mnie do łóżeczka, więc jeszcze skorzystamy z okazji bo już sama nie wiem jak to jest z tą moja owulacją a lepiej za dużo niż za mało się "pougniatać" :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Madziu, ale spadek o 0.3 stopnia to jeszcze norma, więc spoko loko kochaniutka :-)
No właśnie w taki sposób alkohol działa na nasz organizm, dlatego też wśród bezdomnych, którzy umierają zimą z wychłodzenia ok znaczna większość to Ci którzy wypili dosyć sporo.
Madziu dziś próbujcie i to kilka razy i pamiętaj: NOGI W GÓRZE!!!! I tańczyć!!!!

Astra, trochę tak spokojnie koleżanko. Podzielam zdaniem Pok, ona przez te prawie 2 lata starań zrobiła szereg badań. A prawdą jest to, że jeśli Tobie i Twojemu facetowi zależałoby na poczęciu dziecka, to dawno byście pomyśleli o badaniach. Żeby w ciągu dwóch lat nie pomyśleć o tym, że coś może być faktycznie nie tak, może to sprawdzić i wszystko by się wyjaśniło. Nawet studia czy praca męża by wam nie przeszkodziła. Ludzie jeżdżą po klinikach, nie liczą się z pieniędzmi, biorą wolne w pracy tylko po to by dowiedzieć się czy mogą mieć dzieci czy nie, bo im zależy.
A z tego jak wy oboje postępujecie, no to przepraszam może urażę, nie wynika byście ani specjalnie się starali ani chcieli do końca tego dziecka.
 
:-* dla wszystkich i pok mam nadzieję,że to jednak to tylko fasolka taka nieśmiała, że chce mamusie trochę podenerwować :-)

ja idę spać,bo za niedługo zbieram się mimo fatalnej pogody na grilla ;-) a dziś mam mega wielką ochotę na przytulanie :-D
 
Astra trochę niegrzecznie się zachowałaś... tutaj każdy chcę Ci pomóc, nie zawsze pomaga "włażenie do tyłka" (za przeproszeniem) i pisanie Ci jaka to jesteś biedna, czasami trzeba wstrząsnąć człowiekiem i to jest najlepszy sposób abyś się wzięła w garść więc jeśli nie chcesz przeczytać tego co ktoś myśli o Twojej sytuacji to niestety to nie jest forum dla Ciebie.
Ael dziękuje i na pewno się dostosuję do Twoich zaleceń!!!!!!! Może faktycznie owu trwa bo tak mnie ciągną jajniki, że ho ho!
Cieszę się, że tu trafiłam!!!
 
reklama
Madziu nie ma za dziękować. Po prostu staram się dzielić swoją wiedzą, a wchłaniam różne ciekawostki z życia :-)
Ale jak jajniki ciągną no to kochana - SZURAJ MI Z FORUM I DO JUTRA CIĘ TU NIE WIDZĘ!!!!
 
Do góry