reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

A właśnie a propos laptopa to kiedyś gdzieś słyszałam, że nie można go trzymać na brzuchu ale czy to faktycznie ma jakiś wpływ???

Dobrze, dobrze Ael, już nie krzycz po mnie!! Właśnie K wrócił więc UCIEKAM!!! trzymajcie za mnie kciuki!!! Uwielbiam Was!!!! :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ma_gdalena, laptop się grzeje, a ciepło nie jest wskazane, w ciąży nie wolno podwyższać temperatury. A mężczyźni np nie powinni też korzystać w podgrzewanych foteli bo zmniejsza żywotnośc plemników a nawet może prowadzic do bezpłodności
 
A właśnie a propos laptopa to kiedyś gdzieś słyszałam, że nie można go trzymać na brzuchu ale czy to faktycznie ma jakiś wpływ???
Anu ma. Po pierwsze fale które nasze maszynki wytwarzają (jednak nie aż tak groźne no chyba, że ktoś jest człowiekiem magnesem XD), po drugie to grzanie też nie bardzo wpływa na organy wewnętrzne.
No wiadomo, każde elektryczne urządzenie wytwarza fale elektromagnetyczne, które w jakiś sposób mogą na nas wpływać.
Ale nie popadajmy zaraz w paranoję, jedyne co bym polecała, to nie trzymać laptopa na brzuchu, czy na podstawce i podstawkę na brzuchu.

Idę robić racuchy, bo w końcu doszłam do tego co mi się tak dziś chciało cały dzień :-D
W ogóle, nie wzięłam dziś mojej hydroxyzyny i normalnie zjadłabym konia z kopytami a nawet słonia XD
 
Ostatnia edycja:
Jestem zua kobieta... Bardzo zua kobieta... pośledziłam sobie Astrę i na każdym forum pisze co innego... Ech... nie ma się co przejmować
 
Jestem zua kobieta... Bardzo zua kobieta... pośledziłam sobie Astrę i na każdym forum pisze co innego... Ech... nie ma się co przejmować
Aha czyli coś jak forumowy troll, no cóż i takie przypadki się zdarzają. Sil daj zdjęcie kota, boś napisała, że masz kociego towarzysza a ja jestem kocią mamą bez kotów niestety :-(
 
Ael ja mam 29 - 30 dniowe cykle więc myślałam, że ten skok to dopiero początek owulki a z tego co Ty mi wysłałaś wychodzi na to, że koniec... hmmmmmmmm
pok ja te wykres kreślę w takim zeszyciku, który dostałam przy naukach przedmałżeńskich bo wtedy musiałam obowiązkowo taki wykres zrobić i wiedziałam wszytsko co i jak ale wtedy to robiłam tylko po to żeby było bo nie myślała jeszcze o fasolce a teraz jak się tego złapałam to mało co pamiętam. Tempkę mierzę raczej regularnie co dziennie o 6 rano. (w tygodniu tak wstaje do pracy a w woolne ustawiam budzik) Dzisiaj mam 16 dc więc tak w skrócie: 12dc - 36,57C, 13dc - 36,61C, 14dc - 36,67C, 15dc - 36,86C, 16dc - 36,57C. Wczoraj wypiłam jedno piwko do grilla koło godziny 19 ale późno poszłam spać bo koło godziny 2. (temp mierzę termometrem microlife)

podaj mi swoje temp wszystkie od poczatku cyklu, bo tak od 12 dc to nic mi nie daje :)


Jestem zua kobieta... Bardzo zua kobieta... pośledziłam sobie Astrę i na każdym forum pisze co innego... Ech... nie ma się co przejmować

na babyboom czy innych forach? tez czulam, ze to troll...
szczerze mowiac najbardziej mi dalo do myslenia jak napisala, ze med studiuje a pojecia nie ma o zachodzeniu w ciaze. po prostu wariatka.


sil - a ty ciezarowko kota zostawiasz?
 
Na BB. Weszłam na jej profil i potem na wpisy.
Zostawiam, mąż się opiekuje kuwetą, jedzeniem i wszystkim, a ja sobie kicię zostawiam, nie mogłabym zyć bez kota, a drugi raz jej traumę zapewniać też nie humanitarnie
 
mineralnakocica : Wątpię :( od 2 lat nam nie wychodzi :( Bardzo się boję, że jest coś nie tak ze mną lub mężem .. A Twój narzeczony jak zareagował na wieść o dziecku?:)
ucieszył się bardzo :) ja też obliczałam i nie wychodziło odpuściłam to @ nie bło i 2 kreski na tescie


A dziękuje dagne i nawzajem

zastanawiamm się nad wcześniejsza wizyta boli mnie podbrzusze matrwie sie troche ale mój lekarz przyjmuje dopiero własnie 5 maja
 
reklama
Do góry