reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
To raczej normalne, jakby Cię bolało bardzo, kłuło nagle czy coś takiego, to owszem, jest powód do obaw.
Ale trzeba pamiętać, że macica się rozciąga i bóle podbrzusza, pachwin są typowe.
A nie możesz zadzwonić do lekarza?
 
Mineralna no przecież tłumaczyłam, że to normalne takie bóle. Jeśli boisz się to weź nospę i będzie ok. Nospę można brać każdy gin ją Ci by polecił.
 
O rany, przespałam pół dnia ;) dalej mam kręcioły. ale już np jak leże albo siedzę to mniej :)
Mam smaka i robię w piekarniku ziemniaczkowe talarki z sosie śmietanowo-serowym. Zjadłabym loda ale nie mam. Kupię sobie jutro :) o ile będę mieć smak:)
Doczytałam posty i stwierdzam, że chyba każda z nas miała dziwne odczucia co do pani Astry ;p kto jak kto ale Pok miała czuja największego hehe :)
Jak tam dziewczyny mija niedziela?
 
Dagne zrobiłaś mi smaka na te ziemniaczki :-D
Ja dopiero co zjadłam ze swoim racuchy bez drożdży z jabłkami, wciągnęłam cztery bo więcej nie dałam rady, a mój pożarł ponad 10 i jeszcze miał ochotę!
A wieczorem zrobię na szybko pomidorówkę, moją jedną z ukochanych zup :-D
 
Ael ja również uwielbiam pomidorówkę! :D najlepsza :) jeszcze w tv widziałam gofry ze śmietaną, a ja nie mam gofrownicy i właśnie przeglądam allegro ^^ haha :)
 
Pao, tematem Astry to sobie główki nie zajmuj, bo jak się okazało, dziewczyna sama nie wie czego chce i na różnych tematach pisze co innego. Sprawa zapomniana :-)
A dzień minął leniwie, chociaż mój tyłek już mnie nienawidzi.
 
A ja powoli idę spać. Jest chyba lepiej, ale zobaczę jutro... Na razie to mnie tylko przeszarpało, jak zawsze na sucho błeh...
 
reklama
Do góry