reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael... nie wiem. moze... pewnie tak ale sama nie wiem. moze poczekam i jesli jutro nie bedzie @, to we wtorek zatestuje. sama nie wiem naprawde. szczerze mowiac jestem zrezygnowana... myslalam, ze po wczorajszym tescie dzis kreski beda wyrazniejsze a jest wrecz przeciwnie, wiec nic dobrego to nie znaczy.
 
Ael... nie wiem. moze... pewnie tak ale sama nie wiem. moze poczekam i jesli jutro nie bedzie @, to we wtorek zatestuje. sama nie wiem naprawde. szczerze mowiac jestem zrezygnowana... myslalam, ze po wczorajszym tescie dzis kreski beda wyrazniejsze a jest wrecz przeciwnie, wiec nic dobrego to nie znaczy.
A tam dupa! Ty się kochana nie nastawiaj, że wyszły słabe kreski to źle. A ilu mamuśkom czy ciężarówkom, wyszły słabe kreski a w ciąży zdrowej są albo urodziły zdrowe dzieciaczki.
Jak ja byłam w biochemicznej, to pierwszy test owszem pokazał, cieniutką kreskę widoczną, a na drugi dzień druga krecha była już masakrycznie blada.
A jak Tobie drugi dzień wyszedł test z drugą kreską bladą czy nie to wiesz co to znaczy :-)
 
ael - dzieki za wiare :) dobrze, ze Ty ja masz, bo ja nie. naprawde po tylu miesiacach staran trudno w takie szczescie uwierzyc.

pyscek - co tzn 13 dzien owulki!?
 
pok : Wg moich obliczeń dziś mam dzień płodny... Na tym suwaczku się coś pochrzaniło i tyle. JesTem cienka z tego typu rzeczy. Masz rację - Nigdy się nie interesowałam tematem owulki, dni płodnych itp, itd .. Szczerze mówiąc mnie to nie kręciło. A jak się studiuje naprawdę ciężki kierunek to można nie mieć czasu na takie rzeczy :(. Kto się tym interesuje to wie. Mnie nigdy to nie interesowało .. Nie potrzebne mi jest wiedzieć to przy wszczepianiau by passówjaki kolor ma owulka itp :( Pożyczam sobie książkę z Ginekologii od znajomej to bedę wiedzieć ..
 
Dzień doby Kobietki!! Muszę przyznać, że poczytałam Was tylko tak pobieżnie bo mi się nie chciało... :p mam takiego lenia!!! Woczraj byliśmy na gril'u (pogoda niestety nie dopisała) a dzisiaj od rana poszliśmy tylko do dziadków na obiad bo samej mi się nie chciało gotować i teraz siedzę w łóżku i się obijam :D szczerze mówiąc nie mam zamiaru już dzisiaj z niego wychodzić!!!! to się nazywa konkretny LEŃ!!!!!
Astra więcej wiary w siebie, tak jak dziewczynki wcześniej doradzały, musisz się wziąć w garść i zacząć działać!! Nie możesz liczyć tylko na to, że samo przytulanie Ci pomoże, ja się staram z moim K dopiero 5 cykl a już w tym cyklu zaczęłam robić wykres, pamiętaj WIARA CZYNI CUDA ale trzeba jej troszkę pomóc
 
ma_gdalena : Tak, wiara czyni cuda.. Masz rację :) Będziemy próbować do skutku :) Jutro idę kupić test Owulacyjny ( tak mi doradziła pok ). I zmienię gina, bo już 2 raz trafił mi się jakiś przygłup :/

Spontan od dziś się liczy, a nie planowanie :) Dziękuję za słowa otuchy :)
 
Pok kochana bo akurat u Ciebie jednej trzymam kciuki aż mi sinieją, bo mam taką cholerną wiarę, że Twoja droga do celu może się właśnie skończyć.
A z resztą jak Twój widzi te kreski, my widzimy no to już coś oznacza.
 
reklama
Ael a ja mam taką prośbę... czy mogłabyś mi pomóc z tą temperaturą?? bo mnie wychodziły wszystko ok, 15 dc podskoczyła wysoko w górę, natomiast dzisiaj gwałtowanie spadła :angry: a z tego co wiem to powinna się utrzymywać mniej więcej na tym samym poziomie od tego pierwszego skoku...
 
Do góry