reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam w nocy spac nie mogę przytulaskow nie bylo bo zmęczony ale za to z rodzinka wzielo nas na wspominki i ogladalismy wszystkie zdjecia rodzzine i rodzice jak byli mlodzi i do tego maz z tesciami wypili no a rano idzie do pracy wiec śpi jak zabity. a ja ani troche zmeczona....dziekuje wszystkim za milr slowa ze mi ladnie z dzieckiem:-)

No to dobranoc muszę jakoś zasnąć bo i tak was nie ma milych snow:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry wszystkim ;-)

Ja się nareszcie wyspałam, nie pamiętak kiedy do 9 spałam :-)

pok, ja też tam widzę bladą kreskę ;-) ale nic mówić nie będę :-)

u mnie cicho, ale chyba bez zdziwienia z Waszej strony :-)
 
Jejku Pok jaka sytuacja dzis? melduj !!! jejku ale super byloby gdyby Ci sie udalo :)
Pao dzieki za przepisanie na 1 czerwca, moze bede miala prezent na dzien dziecka hehe :p oczywiscie jak nam sie uda w plodne zobaczyc choc teraz to ja juz sama nie wiem kiedy plodne mam bo ostatnio sie przesunelo i sie nie wstrzelilismy eh A dzis mam juz 2dc i mnie zalewa !!!

Wczoraj upieklam jeszcze babke bardzo waniliowa i wilgotna z przepisu kolezanki, wyszla pyszna, podziele sie z Wami, wpadajcie na kawke :)

Zobacz załącznik 350260
 
Jestem 5 dni po @ i czekam na dni płodne :( Z mężem staramy się o pierwszego dzidziusia od 2 lat :( Póki co nie wychodzi :( Trzymajcie kciuki :*:( Słyszałam, że kwas foliowy jest dobry?
 
no to melduje, ze test jeszcze nie robilam i chyba nie bede (poranne siku wciaz jeszcze w pecherzu!), bo temp spadla :(
do bani to wszystko. niepotrzebnie sie nakrecalam. teraz tylko smutek zostanie.


Astra - staracie sie od dwoch lat i Ty nie wiesz co to kwas foliowy!? kwas foliowy nie pomaga zajsc w ciaze, nalezy go brac, zeby dziecko nie mialo powaznych uszkodzen ukladu nerwowego. Trzymam kciuki, zeby tym razem Wam sie udalo!
 
Pok spadek duyz_ jak nie duyz to o nicyzm nie musi swiadcyzc.
A jaki masy test teray innz od tego co robilas_ y jaka cyuloscia_

Astra witaj i yostan y nami, w kupie sila musimz sie wspierac :)
 
pok : Nie brałam wcześniej nigdy żadnych tabletek, gdyż mój gin tak powiedział :/ Oczywiscie go zmieniłam .. Są jakieś tabletki czy coś, aby łatwiej zajść w ciąże?

dotka85 : Dziekuję za wsparcie :) Oby się udało tym razem .. Ale tracę nadzieję :(
 
reklama
Astra a robiliscie jakies badania w ciagu tych 2 lat? macie jakies problemy? napisz co wiecej o sobie ile macie lat :)
 
Do góry