reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Idź spać Pok, załóż za wczasu sobie podpachę taką grubą, ale taką gazę, watolinę jak to stare babcie tak robiły :p bo przyjdzie oj przyjdzie i zaleje Cię swoją dobrocią...

Ahh kochana kciuki i fluidki i nie pieprz mi głupot o cioteczce ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Spokojnych krwawych snów :p :*
 
reklama
no dobra... to jeszcze w ramach swirowania i pielegnowania tej, ktora jest matka glupich...
a M. juz sie lapie za glowe jaka straszna bedzie rozpacz jak przyjdzie okres...

no ale poki nie ma mozna troche poswirowac?


Zobacz załącznik 350240
 
cos to jeszcze za malo... jak kiedys zobacze wyrazne dwie to uwierze, a poki co czekam na @.
 
w ch nie pisza jaka czulosc testu/ mysle, ze slaba, bo napisali, zeby nie robic przed terminem @...
kupilam dzis test jakis dziwny, nigdy wczesniej nie widzialam w aptekach takiego, ma ulotke po angielsku i on ma czulosc 20.

brzuch mnie zaczyna znacząco pobolewac. nie bylo po co w ogole tematu poruszac.
 
No to po co taki test kupowałaś? Oj lipne to lipne. Kochana ale może Cię nawet pobolewać brzuch nawet będąc w ciąży w terminie @.
Ale dobra, żeby nie było będę wredna będzie ciocia :p
 
reklama
nie wredna tylko realistka.
mi sie jeszcze nie zdarzylo, zeby @ nie przyszla ;P

eee tam lipny. clearblue niby ma lepsza czulosc a w statystykach na FF wychodzi, ze 15 dpo tylko 86% skutecznosci a jakies tam niby no namy z supermarketow 100%.

no nic. ide spac. milo bylo pomarzyc a jutro witaj ciociu.

buziaki!
 
Do góry