reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Jestem :) Druga beta 29 188. widziałam i słyszałam serduszko. Dzieciątko w normie 6 tyg i 3 dnia czyli jak ulał :) a teraz spać :):):) dobranoc
 
reklama
Silmiriel gratuluje i oby tak dalej!!
Ja od czwartku zaczynam się przytulać z moim K wg zaleceń lekarza a potem pozostanie mi już tylko czekać, oby to był mój szczęśliwy cykl.
Lecę obejrzeć nowy odcinek Gotowych na Wszystko i spać bo jutro znów trzeba wstać... (nie czuje jak rymuje :-)) Dobranoc wszystkim
 
U mnie dalej brak @ - 31dc

Sim super wiesci :) dobrze ze wszystko ok
Pok szkoda ze beta ujemna, a prolaktyna faktycznie nieznacznie podwyzszona
 
Hej laseczki!!! Miałam wczoraj wrócic, ale już nie miałam czasu ;-)

Wczorajsze zakupy niestety nie udane. no jak na upartego nie było żadnej ładnej L-ki. Ale coż!!! Mój M. powiedział że po co mi bielizna jak zaraz ją ściagnie heheheh prze kochany jest!!!:-)

Simirel- gratuluje ,że fasolka dobrze się rozwija :*

Ael- śliczny ten twój brzuszek

Pyscek- nie odpuszczaj swojemu teraz ;-) i nogi do góry!

dotka85-testujesz dzis???

MIŁEGO DNIA!!!
 
reklama
Do góry