reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ja powiedziałam tydzień temu w środę, bo musiałam, bo muszę leżeć, a kończyła mi się umowa, a ze przez 12 tygodniem to mogli mnie wywalić. Powiedziałam jak jest, że zależy mi na robocie i jutro idę podpisać umowę, więc chyba dobrze zareagowali, co? ;) Szef mnie chciał do domu odwozić.
Bo ja mam: Prezesa, Radę, Kierowniczkę na placówkę macierzystą, kierownika, gdzie ja pracuję :p rozmawiałam z kierownikami :)

byłam w 5 tygodniu.

Dobra, lecę na wizytę do ginka, nie piszcie za dużo :)
 
fajnie masz ja jak będę w ciązy to nie wiem kiedy bym powiedziała...szef co jakiś czas głupio się mnie pyta: "ale nie jesteś w ciąży?" jak np. założe bluzkę odcinaną pod biustem, która najnormalniej w świecie tuszuje pewne niedoskonałości....masakra
 
Pracodawcy powinni się cieszyć, kobieta w ciąży to odpowiedzialny, solidny człowiek i pracownik, po prostu potrzebuje wyrozumiałości i trochę wolnego :-p
 
Big bylam sie przejsc i co miajam apetke to wstepowalam zapytac z ciekawosci czy jest ten test Acon, naliczylam 5 aptek i w zadnej ni bylo, wiep peiprze bedzie co bedzie czekam do soboty i w sobote w 34dc o ile @ wczesniej nie przyjdzie zatestuje tym co mam z czulosci 25 tyle :)
 
Big bylam sie przejsc i co miajam apetke to wstepowalam zapytac z ciekawosci czy jest ten test Acon, naliczylam 5 aptek i w zadnej ni bylo, wiep peiprze bedzie co bedzie czekam do soboty i w sobote w 34dc o ile @ wczesniej nie przyjdzie zatestuje tym co mam z czulosci 25 tyle :)
Dotka ja mam to samo-nigdzie nie ma tego testu. Ale znalazłam jedną aptekę w necie tam mają za 11 zł ten test i na Allegro znalazłam za 5.99 zł
 
reklama
Do góry