reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
To teraz muszę swojego ubłagać,żeby mnie wziął :-) tyle,że ja Wro nie znam :-p ale to zgadamy się na priv ;-)

Nic macać nie będę, ani się zarażać :-)
 
Poprawki naniesione więc aktualna lista ;-)

Nasze cięzaróweczki

BigChild zaciążona (4c) styczeń 2011 GRATULUJEMY!!!
Aelreda zaciążona (2c) Luty 2011 GRATULUJEMY!!!
Ewika zaciążona (8c) Luty 2011 GRATULUJEMY!!!
lilydelux zaciążona Luty 2011 GRATULUJEMY!!!
Silmiriel zaciążona (1c) Marzec 2011 GRATULUJEMY!!!
Madziaarka zaciążona (9c) Marzec 2011 GRATULUJEMY!!!
Dagne zaciążona (3c) Kwiecień 2011 GRATULUJEMY!!!


Na II kreski czekają:

Pok 21c
Soglam 1c
Asiol
Rastafarianka
Magenta 9c
Iwasek 8 c
Gocha 5c
Paolajn 3c
Claudusia
Fifka
Hera 1c
Kwiatuszek
Dotka
Paluszek
Donia
Susie 8c
Basati
Fiona
Mineralnakocica :tak:
Aton
Kasia.natka 3c


Luzujące

Magd.a

Słonko sie pokazało i forum opustaszało;-)
Uciekam kobiałki więc do jutra:-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć
mogę do Was dołączyć? Podczytywałam Was trochę i z tego co widzę to z Wami raźniej i szybciej można zafasolkować:-)

Staramy się z mężem o dzidziusia 7 miesięcy. Tuż po ślubie odstawiłam tabletki Jasmin które brałam 3,5 roku i wzięliśmy się do roboty. Niestety jak do tej pory z marnym skutkiem :-(. Wszystkie potrzebne badania przygotowujące do ciąży wyszły ok oprócz jednego, które robiłam w zeszłym tygodniu. Badanie FT4 wyszło mi 0,94 a norma jest : min0,93 max1,70. Do endokrynologa idę w środę i trochę się boję że coś jest nie tak :-(
Cykle mam w miarę regularne oprócz ostatniego. Okres powinnam mieć 11.04 i do dziś nic. W sobotę rano robiłam test i wyszedł negatyw.
Nie mierzę temp, ani nie badam szyjki jednak chcę zacząć od następnego cyklu.
Wiem że wśród Was są specjalistki więc może mi coś podpowiecie :-)
 
Kwasem.. milego dnia ;-) ja też jeszcze godzinka i uciekam.
Kamila witam wśród nas ;-) co do mierzenia temp. Też nie mierze, szyjki też nie badam, ale od przyszlego cyklu zaczynam. Co do specjalistek po kilku miesiacsch Ty też nią bedziesz. Pok ma w sygnaturze stronke gdzie masz kilka info na temat naturalnych metod :-) rozgosc sie.
 
Ostatnia edycja:
Zrobiłam badanie beta hcg i jestem w ciazy

tescik 2 kreska jest lekko widoczna ale badanie potwierdziło ciąże

jutro wstawie
 
Hej test był czułości 10 i z porannego moczu więc nie robię sobie nadziei jeszcze mnie wkurzył bo za jakiś czas chciałam go wyrzucić i była tam druga różowa krecha szkoda tylko że to zw chemiczne zadziałały jak @ nie przyjdzie to robię w środę znowu gratuluje minelanakocica;-)

a ile czasu minelo od niepatrzenia do spojrzenia? :) jak nie wiecej niz pol godziny to moze to to. A ta krecha byla widoczna i rozowa (nawet jesli blada)? jakas szansa jest :) jak sie bardzo niecierpliwisz idz na bete :)




a ja dzis... sie zszkowalam. 4dpo i w sluzie cos brazowego, malusienko, odrobinko ale bardzo widocznie kawalek sluzu byl normalnie brazowy. w zyciu nie mialam zadnych plamien w srodku cyklu. Czy ktoras z was sie orientuje czy mozna miec owulacyjne plamienie (takie mini mini) 4 dpo!?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry