reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pok jak na moje niewprawne oko, to albo Ci się przesunęła owu... albo... implantacja?

Wzięłam przykład z Ael i zabrałam się za karczowanie dżungli na nogach. Wzięłam depilator jednak. I oto wnioski: Boli tylko ciutkę bardziej niż bez ciąży, mniej, niż tuż przed okresem. Ale dotarłam do połowy ud, bo potem bolało, tyle maszynki przeżyję i darowałam sobie ręce, bo mi się nie chciało i pachy, bo tam zawsze bardzo boli. Jestem chyba z kilogram lżejsza
 
reklama
A ja tak sobie czytam... ILE TO JUŻ ZACIĄŻONYCH!! Gratuluje dziewczyny! Ślijcie fluidki!! Nałykam się ich tyle ile się da!!

Wlaśnie zaczyna się mój 10 cykl starań. Mam nadzieje ze tym razem będzie strzał w dziesiatke!! Pierwszy z Clo no i będę miała monitoring :)
 
No! w końcu Was nadrobiłam, więc tak!:
Mineralna gratuluje z całego serducha i strasznie zazdroszczę (wiem, że to tak nie ładnie :zawstydzona/y: ale też już bym tak bardzo chciała zobaczyć te 2 krechy)

Dagne super prezent dla rodziców na święta, oby dzidzia zdrowo w Tobie rosła :happy:

Kamila witam na forum

Iwasek
jeśli można prosić to bardzo ładnie proszę o dodanie do listy czekających na II kreski (za mną już 4c starań - jak sobie pójdzie @ rozpocznę pracowity 5c)
 
Mineralna, super wieści tym bardziej, że już sie wydawało, że jednak w tym cyklu nic nie będzie:) Oby teraz beta ładnie rosła no i zebys jak najszybciej zobaczyła bijące serduszko ale na to pewnie jeszcze spokojnie kilka tygodni bedziesz musiała poczekać, jeszcze raz gratki:)
I oczywiście wrzucaj zdjęcia!!!!

Pok...oj trzymam najmocniej kciuki za to żeby to było zagnieżdzenie!!!!Może, może, oczywiście nie ma gdybac róznie może być, ale...:):)
 
Ja właśnie zanalazłam fajną stronkę, która mam nadzieję, że pomoże mi i mojemu K drobić się dzidziusia. Może któraś z was już słyszała?? 28dni Co prawda przy naukach przedmałżeńskich dostałam taki notesik, żeby mierzyć temeperaturę i robić wykresy ale zgubiłam więc skorzystam z tego internetowego...
 
reklama
Pok jak na moje niewprawne oko, to albo Ci się przesunęła owu... albo... implantacja?

owu sie przesunac nie mogla - temp juz skoczyla, test owu pozytywny byl a teraz negatyw. sluz plodny sie skonczyl.
mysle, ze to raczej okoloowulacyjne resztki. machnelam sie - dzis 3 dpo nie czwarty. na zagniezdzenie grubo za wczesnie. poza tym to byl taki malusi farfocel. juz przestaje o nim myslec :)
 
Do góry