reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pao mnie też możesz wpisać na testowanie na wtorek ;-) zobaczymy :-) minie akurat 2 tyg.. do @ nie mam co czekać, bo nie wiadomo kiedy będzie :-)
 
Ael słyszałam że nudności męczą zazwyczaj do 15 tygodnia więc jeszcze tylko 4 tygodnie i będziesz miała spokój :-)

Ja osobiście oddała bym wszystko żeby mieć mdłości z powodu fasolki ;-)
Chcesz oddam te dolegliwości za darmo :]
Ja słyszałam i tak też ginka mi mówiła, że do 12 tygodnia się kobieta męczy, a mnie wkurza najbardziej to, że wszystkie wokół zaciążone zajebiście się czują tylko nie ja...ja muszę dogorywać co dzień rano.
Jak widać fasola musi być niezwykle silna, powodując u mnie tak duże dolegliwości...
 
Ael to ja poproszę !! ha ha :-) no chyba już nie taka fasolka raczej mini człowieczek :D poczujesz za niedługo po kopniaczkach czy ma siły dużo :)
Naprawdę chcesz? Żeby nie było, że nie ostrzegałam :p

A przez kopniaczki będę mieć siniaczki... :-D
Ja już z tego bólu rymuje....dżisaaaaas, co się ze mną dzieje!? Walnę się zaraz spać....a lekarz dzisiejszy odpada, nie ma bata bym wyszła z domu dziś....
 
Ael, ja coś czuję, że też sie będę męczyć, u mnie w rodzinie to dziedziczne. Jak kiedyś pisałam, moja mama nawet przy porodzie wymiotowała. Ale to świadczy o ingerencji dzidziusia:) mogę sie męczyć za takiego strongmana :) albo strongmankę:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry