reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja też mam nudności caly dzień i jadłowstręt do wszystkiego. Teraz znajomi zamiast podejrzewać ciążę pytają się jaką dietę stosuję bo schudłam tak że mieszcze sie nawet w spodnie których na tyłek nie wcisnęlam przed ciążą a że biodrówki to się zapinam ;) Ale kocham te swoje mdłości bo wiem jaki jest ich powód ;)
 
reklama
Oj Ael jak zobaczysz bobaska to na pewno stwierdzisz że warto było się tak pomęczyć :-)
Ja jestem chyba jedyną mamą na świecie, która chciałaby już rodzić teraz.
Jeszcze siorka bajecznie mnie pocieszyła, piszę smsa do niej "do kiedy miałaś mdłości i wymioty", "a do 3ciego miesiąca", a ja że aha no to kończy mi się 3 a dziś rzygam jak kot, a siorka "no wiesz do porodu można rzygać"....żyć nie umierać!!!!
 
Sil, musisz myśleć pozytywne... na pewno wszystko będzie dobrze:) trzymam za Was kciuki &&&.
W sumie żadna z nas nie wie, czy wszystko sie uda, ale trzeba być pełnym optymizmu :) ja najchętniej już wstawiłabym suwaczek ciążowy, ale boję się, że jak wstawię, to coś się może stać...
 
Ael kochana ty moja biedna kobietko zycze ci zeby juz ci minely te mdlosci zebys juz dobrze sie czula i w koncu mogla cieszyc sie dzidzia a nie dniem bez pawia. mam nadzieje ze pogoda slonko i koniec mdlosci cie w koncu dopadnie slodkie romantyczne spacerki

Sil- kochana bedzie dobrze musi byc nie moze byc inaczej odpoczywaj duzo nie stresuj sie i oby szybko sie wszystko poprawilo i ulozylo jak trzeba
 
Ja wstawiłam, żeby poczuć przypływ optymizmu... Tylko kiepsko się go czuje, jak praca się kończy, muszę powiedzieć, bo jak tylko wstanę, to zaczynam plamić i generalnie źle :( odliczam czas do wizyty... żeby wiedzieć, że nie jest gorzej...
 
We wtorek, czyli niedługo, wczoraj zadzwoniłam do szefa, że nie przyjdę do wtorku włącznie a w środę mu wyjaśnię... ciekawe, co z moją umową... Może się okaże ludzki
 
Sil trzymam mocno &&&&,odpoczywaj i w miare mozliwości uspokój nerwy. Moja Przyjaciółka tez plamiła i sie bała. Okazało się że musi tylko na jakis czas zrezygnowac z seksiku bo cos tam sie podrażniło. Mam nadzieję ze i u Ciebie tak będzie.

A nie możesz podjechac do szpitala?????
 
reklama
sil moze iwasek ma racje moze podjec do szpitala moze wezma cie na pare dni moze porobia badania i dadz jakies dobre leki i pomoga ci jak najbardzie utrzymac wszystko w normie i uda im sie pozbyc plamienia
 
Do góry