reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witam kochane:-)
Dagne wchodze i od rana bombowe wiesci super kochana jeszcze raz gratuluje i wiedzialam ze beda II krechy:-) szczesciara:-) a ja sie wczoraj dowiedzialam ze mojego ukochanego szef funduje nam wycieczke:-) i w maju sobie gdzies poplyniemy czy cos maja dokladnie ustalic termin i miejsce ( hihi jego szef szyba sobie ślub na maj zaplanowal)

Piekna tlusta krecha sie robi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dagne, piękna tłusta krecha ;-)
mój się wczoraj ze mnie śmiał, że robiłam test :-p i mieliśmy wczoraj na szybko sprzątanie.. bo dziś przychodzą wyceniać jego mieszkanie ;-)
 
Dagne superowo!! Jeszcze raz GRATULUJĘ Wam obojgu i trzymam kciuki za spokojne 9 m-cy :-)

Asiołku dobrze że juz po wszystkim ..życzę CI teraz kochana upragnionych II jak najszybciej. ;-)
Miłego dnia babeczki:-)

Ja mam płodne dni ale wczoraj wrócilismy do domku,szybki szałer , spokojnie przytuliliśmy sie na łyżeczke i poszlismy spać. Oczywiście dzwonił mi ten mój podpowiadacz..do dzieła! ale stwierdziłam ze nie będę nic inicjowała . Powiedzcie że jestem dzielna :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
mag ;-) szczerze mówiąc moje jest większe :-) ale ani rodzina ani mieszkanie się nie powiększają ;-) wczoraj znów rozmawialiśmy o ślubie dzieciach ;-) nic się nie zmieniło w tej kwestii oboje chcemy, ale w późniejszym czasie ;-)
M. nawet obmyślił w jaki sposób mi się oświadczy.. poczekamy zobaczymy :-) mówi,że jeszcze potestuje mnie sobie z 1,5 roku ;-)
 
Iwasek, jesteś, jesteś :D a ju muszę posprzątać, bo sostra wraca z UK na święta i chce do nas wpaść na małą posiadówkę 8osobową w sobotę wieczorkiem:) ciekawe co sobie pomyslą, jak odmówię %.
 
reklama
Iwasek podziwiam :-)

chociaż u mnie chyba teraz płodne są , bo od 3 dni nie m ma pustyni na dole :-D ale my z moim od pamiętnej gumki nie zbliżamy się do siebie ;-) szklanka wody zamiast działa rewelacyjnie :-)

Mag.. gdyby się oświadczył to co, przyjęłabym ;-) ale wiem,że jak on coś postanowi to tak będzie ;-) No chyba,że zrobiłby taki cyrk,że prosiłby moich rodziców o moją rękę, to bym go wyśmiała ;-)
 
Do góry