reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael, ja coś czuję, że też sie będę męczyć, u mnie w rodzinie to dziedziczne. Jak kiedyś pisałam, moja mama nawet przy porodzie wymiotowała. Ale to świadczy o ingerencji dzidziusia:) mogę sie męczyć za takiego strongmana :) albo strongmankę:)
Będziesz inaczej kochana gadać jak przyjdzie co do czego i przez 6 tygodni codziennie rano nudności a czasem wymioty...oj inaczej zaśpiewasz :]
 
reklama
Dagne, straszie Ci zazdroszczę, że możesz powiedzieć o ciąży...
Ael, chyba wolałabym wymiotować, niż leżeć plackiem... Naprawdę, nie masz na co narzekać.
Hera, no chyba, że tak :)
 
oj nudnosci i wymioty to chyba nic dobrego lepiej chyba przezyc ciaze bez nic bylo by owiele lepiej. ja wogole nie nawidze wymiotowac ale jak juz trzeba bedzie sie dla fasolki poswiecic to jakos sie przelamac trzeba bedzie :-p:zawstydzona/y:
 
Sil, ty przecież też możesz:) wiesz ja musze powiedzieć, bo się poobrażaja rodzice męża i moja mama:) wiesz, w tą sob bedzie u mnie siostra i szwagry, wiec jak nie będę pić nawt piwa, to juz będzie podejrzane i wole im powiedzieć sama z mężem niż żeby dowiedzieli się o jakichś podejrzeniach od innych :)
 
Ael...chcesz pobić rekord guinessa w ilości puszczanego pawia? przystopuj słoneczko :-) ale są i plusy- kobiety które nie mają mdłosci w ciąży więcej tyją i dłużej nadprogramowe kg się utrzymują
kurde co z tą Pao?
 
Ael...chcesz pobić rekord guinessa w ilości puszczanego pawia? przystopuj słoneczko :-) ale są i plusy- kobiety które nie mają mdłosci w ciąży więcej tyją i dłużej nadprogramowe kg się utrzymują
kurde co z tą Pao?
Ale ja nie chce bić takiego rekordu...ja już naprawdę nie pamiętam jak wyglądał normalny dzień bez nudności a co dopiero wymiotów....
 
reklama
No wlaśnie nie mogę, bo tej ciąży za chwilę moze nie być... I co, mam się chwalić, że jestem, a potem słuchać pocieszeń, które nic nie dają?
 
Do góry