reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dagne bardzo ładny teścik :), ale wg mnie jak drugi test na drugi dzień tak wygląda to nie ma sensu robić bety. :-)


A ja początek dnia zaczęłam od solidnego hafta....a już miałam nadzieję, po dwóch poprzednich dniach, że te dolegliwości mijają...a tu ci niespodzianka!!

Muszę się do 16 pozbierać do lekarza....ehh
 
reklama
hehe dzięki dziewczynki ale urosłam!!!:-D
Dagne niesamowity prezent będziesz dla nich miała na święta. Mje szczęście się pytało co mi sie tak pyszczek cieszy więc mu powiedziałam ze jedna z "nas" się dowiedziała że jest w ciąży. Chyba i jemu się udziel radosny nastrój
 
Ael, bo marudzisz ciągle a tu trzycyfrowa waga a tu to a tu siamto ;-) i o fasolince zapominasz, ważne ,że jej jest wygodnie, będziesz z wózkiem latać to wyrobisz sobie figurę :-)
 
Super Dagne ;) Bardzo ładny teścik :) A ja dzisiaj strasznie się czuje jakieś zawroty głowy i w ogóle masakra!! Nie umiałam się podnieść z łóżka.. Ale jak zjadłam to troche mi przeszło:)
 
Ael, bo marudzisz ciągle a tu trzycyfrowa waga a tu to a tu siamto ;-) i o fasolince zapominasz, ważne ,że jej jest wygodnie, będziesz z wózkiem latać to wyrobisz sobie figurę :-)
Ale ja przecież nie marudzę ani na wagę ani na fasolinkę tylko na fakt wymiotów, a to inna sprawa...

Teraz modlę się nad hydroxyzyną by ją wziąć, bo miałam zamiar nie brać ale niee! Żołądek zarządził inaczej...
 
Witajcie Dziewczyny!!

Jak dobrze wejść na forum i przeczytać o takich wspaniałych wydarzeniach :-)

Dagne gratulacje!! życzę spokojnych 9 miesięcy i zdrowego, dużego Bobaska!!

Kasia.natka Witaj ! :-)
Jeśli chodzi o PCO to moja koleżanka właśnie się na to leczy, niestety jej leczenie polega na przyjmowaniu środków anty, ponieważ to normuję pracę jajników. Ale skoro twój gin nic Ci takiego nie zaproponował to pewnie nie jest źle :-)

Trzymam && za wszystkie testujące w najbliższych dniach, może znów jakieś fasolki się posypią bo jak na razie to ładnie się nam tu wszystko rusza !!
Oczywiście za nas wszystkie staraczki też ściskam && tak mocno żeby w przyszłych cyklach i nam się fasolki zadomowiły w brzuszkach !! :-)
 
Ael słyszałam że nudności męczą zazwyczaj do 15 tygodnia więc jeszcze tylko 4 tygodnie i będziesz miała spokój :-)

Ja osobiście oddała bym wszystko żeby mieć mdłości z powodu fasolki ;-)
 
reklama
Hej Ael, :) tak czy siak pójdę na betę, w pon i środę, chcę zobaczyć czy wszystko ładnie rośnie:)
Wszystkim dziewczynom dziękuję bardzo:)
Iwasek, no prezent superowy:) na Wielkanoc powiedzieć rodzicom, a jeśli wszystko pójdze dobrze i będzie w porządku, to na Boże Narodzenie poród :)
A Pao, testowała, ale neg, dostała plamień i miała dzis testować:) trzymam &&&
Maniam, smaże kromki chlepa w jajku :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry