reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej laseczki, ja już doszłam do siebie po narkozie więc piszę :-) Dziękuję jeszcze raz wszystkim, które trzymały za mnie kciuki:-)
No więc po badaniu wszystko pięknie-macica cacy, jajowody były drożne (z jednej strony ekstra z drugiej cholera, w takim razie co jest grane), pan powiedział, że często gęsto kobietkom po tym przepłukaniu udaje się zaskoczyć więc trzyma za nas kciuki i życzy powodzenia:-)Tak więc dzaiałamy i zobaczymy co będzie:-)
Pok kochana, z tego co pamiętam Ty też jesteś po HSG, powiedz mi, w tym cyklu starania musimy sobie odpuścić?
 
reklama
kochana pok!
bardzo ci dziękuję przede wszystkim za zainteresowanie!!!
na razie wszystko co wiem o pco to info z netu. nie mam pojęcia na jakim etapie jest u mnie ale łudzę się że skoro gin nie zlecił mi żadnych badań i kazał przyjść za 3 m-ce to nie może być bardzo źle :happy: jeśli chodzi o tabsy to brałam dłuuuugo a przestałam jakieś pół roku temu żeby się starać o dzidziusia a co do mojej wagi to całe życie jestem chuda i drobna w ostatnich 2 czy 3 m-cach przytyłam około 2-3 kg ale przy wzroście 168 waga około 53 to i tak jeszcze trochę mało (szkoda tylko że wszystko idzie mi w brzuch a nie np. w cycki ;-))
 
Hej laseczki, ja już doszłam do siebie po narkozie więc piszę :-) Dziękuję jeszcze raz wszystkim, które trzymały za mnie kciuki:-)
No więc po badaniu wszystko pięknie-macica cacy, jajowody były drożne (z jednej strony ekstra z drugiej cholera, w takim razie co jest grane), pan powiedział, że często gęsto kobietkom po tym przepłukaniu udaje się zaskoczyć więc trzyma za nas kciuki i życzy powodzenia:-)Tak więc dzaiałamy i zobaczymy co będzie:-)
Pok kochana, z tego co pamiętam Ty też jesteś po HSG, powiedz mi, w tym cyklu starania musimy sobie odpuścić?

Odpuscic?! Bron boze! Co twój lekarz mial na mysli i powinien byl szczegolowo wytlumaczyc - masz teraz czysciutkie, super wygimnastykowane i mega drozne jajowody i takie beda przez dwa cykle: ten teraz i nastepny, wiec starania na maksa! Daj sobie teraz odpoczac, żeby sobie tam wszystko doszlo do siebie po badaniu i jak tylko nastana plodne dni - do dziela! I to na maksiora (ale nie wiecej niż raz dziennie ;)
 
Witam :) dziewczyny powtórzyłam dziś sikacza i... II krechy !!! (druga nie była znowu taka tłusta, ale pojawiła się od razu i jest mocniejsza niż ta z wczoraj!) W poniedziałek na pewno idę na bete (potem w środę) i zapisać się do gina na po świętach :) o ile bedzie miał terminy :) strasznie się cieszę:D teraz wierzę w 99%, tylko betą potwierdzić i usg serduszko i będę prze-szczęśliwa:D !!!
test.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry