reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja sądzę, że mówią o niej w uproszczeniu "lekka narkoza", ponieważ jest to narkoza na chwilę, a nie taka kobyłą jak na jakąś poważną, długą operację.
 
reklama
kumam :)

widac wszedzie rozne zwyczaje :)

Pewnie tak :) Najważniejsze dla mnie jest to, że nie będę nic czuła bo kiepsko znoszę ból i takie tam ;-)A pani dr mówiła, że zdarza się, że to boli i to niemało niektóre pacjentki więc chcą tego oszczędzić :-) W sumie to dobrze, jak już im płacę za to tyle kasy to niech się mną porządnie zajmą ;-)
 
no mnie bolalo ale z perspektywy czasu, bol trwal 5-10 minut, troche sobie po cichutku zwylam i koniec.
ja akurat sie bolu jakos szczegolnie nie boje ale rozumiem, ze mozna sie bac :)
 
Pok
U mnie @ niestety, spóźniała się 2 dni ale jednak przyszła..nadzieja była ale sie zmyła.. Będzie kolejny cykl i nowe staranka ;-)

Tylko że teraz nie wiem jak będe miała dni płodne bo pewnie wszystko się poprzestawiało..normalnie mam cykle co 28 dni a ten wypadł w takim razie na 30 dni.. tak że nie wiem..
 
Hej Dziewczyny!!! Wczoraj wpadlam do Was tylko na chwilke. Gwarno bylo, ale musialam szybko uciekac, bo maz zabral mnie na zakupy, potem na spacer, a wieczorkiem to tez zajeci bylismy, bo u mnie owulacja sie zbliza i 'ciezko' juz zaczelismy pracowac... Magenta ciesze sie bardzo, ze wszystko wyjasnione. Wiesz chlopak byl na kacu po sobotniej imprezie, glowa pewnie jak stodola i palnol glupote. Zdarza sie, kazdemu z nas. Wazne, zeby o wszystkich problemach rozmawiac i niczego nie dusic w sobie. Moze ta klotnia odswiezy wasz relacje i napewno bedzie juz tylko lepiej :) Asiol wlasnie przeczytalam, ze bedzies miala robione HSG. Wiesz moja dr tez mi to zlecila, ale strasznie panikuje, bo slyszalam, ze jest to dosyc nieprzyjemne dla kobiety badanie(wstrzykniecie roztworu solnego do jamy macicy). Ale moze sie przelame i zrobie to. Nie wiem dlaczego,ale mam obawy... Fiona goroco witam na forum i owocnych i szybkich staran :)
 
Ja sie wstrzymam z HSG do sierpnia. Postanowiliśmy dać sobie szansę i jak sie nie uda to bez przeciagania ide na IUI . Jejku ale paskudny dzień,jestem wyssana z energii . Czuję wewnętrzne fuj i bleeeh .

Cleo i słuszne podejście:)

Fiona witam i ja w staraczkach;-)
 
Ostatnia edycja:
Susie właśnie dlatego, że to badanie jest nieprzyjemne, a nawet bolesne, to ja będę je miała robione pod narkozą, żeby nic nie czuć :-)
IWASEK trzymam za Was kciuki:-) Ja na IUI pójdę koło września-października pewnie, teraz po HSG dajemy sobie luz i spokój:-)Może wreszcie zajmę się naszym ślubem;-)
 
reklama
Pewnie przygotowania troche potrwaja więc podejdziemy w zbliżonym terminie Asiołku. Zastanawiam sie tylko czy nie poddać sie IUI w tej "twojej" klinice. Wzbudza większe zaufanie:tak:

Tak się zastanawiam czy w każdym przypadku na początkach ciązy bola piersi?
 
Ostatnia edycja:
Do góry