reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
magenta weź mi nic nie mów o wizycie, nie miałam znowu dzisiaj czasu... Jutro pierwsze co zrobie to dzwonie do przychodni... Zrobiłam dzisiaj betę, jutro bedzie wynikm-27 zeta mnie to kosztowało, chyba drogo nie? Wcześniej któras pisała że to kosztuje jakieś 7 zł, więc sie dzisiaj zdziwiłam lekko. A czuję się teraz ok, wcześniej jakaś byłam padnięta i rozdrazniona, brzuch mnie pobolewał cały dzień prawie. Pewnie od tego że sie dzisiaj troche nachodziłam. kolezanka mnie pocieszyła i powiedziała że przed swietami to ludzie do lekarza nie chodzą więc może się załapę
 
Ostatnia edycja:
ja też byłam pewna że przyjdzie @, jak narazie jej nie ma :) Nawet mi się wydawało że wcześniej dostane bo miałam objawy wcześniej niż zawsze a tu taka niespodzianka.... A najlepsze jest to że jak byłam u ginka to fasolka już musiała być, ale on nic nie zauwazył
 
ja nawet nie chce narazie w tym mieisacu fasolki dopuki z moim sobie nie wyjasnie swoich obaw i calej wczorajszej akcji dzis rowniez sobie odpuszczam rozmowe bo moj ukochany woli sobie isc z kolega po pracy na piwko nie wiem co mu odbilo ale kolejny dzien mi bedzie pil :wściekła/y: juz sama zaczynam watpic czy warto?? poprostu ja juz jednego alkoholika przerabialam i teraz sie panicznie boje powtorki z rozrywki. jak dzis wybuchne to pol chaty rozsadze
 
Magenta ja właśnie nadrabiam.... O co chodzi z tym Twoim? co nabroił? Bo sie nie moge połapać.
Ja też nie chciałam w tamtym cyklu bo miałam nadżerkę leczyć... Los jest przewrotny

Silm Gratki... No naprwdę szczęściara z Ciebie! opowiadaj jak się czujesz i czy masz jakieś objawy?
 
Ostatnia edycja:
wczoraj mi oznajmil ze nie chce ze mna byc potem bylo ok a teraz znowu mnie wkurzyl i dzis bez noza nie podchodz teraz to przegial i chyba moj pms mi sie udzielil i bedzie zle poprostu marze niech tylko zadzwoni do drzwi postoi pod nimi dlugo jestem tak wsciekla na niego ze szok mam ochote go udusic
 
reklama
Witaj Basati :)

Mnie brzuch też pobolewa, tak kłująco właśnie z lewej strony, ale głównie, jak dużo siedzę... A z lekarzem, dajcie spokój, wybrałam sobie takiego fajnego w krakowie, to może na początek maja się uda, ale zapisują dopiero od 15 kwietnia. Moja pani, która się nie podejmie prowadzenia przez moje chore serducho, może mnie przyjąć 18 maja!! To się wkurzyłam, zadzwoniłam na mężowskie prywatne ubezpieczenie, którym jestem objęta i jestem umówiona jutro. I może nic nie zobaczę, 4 tyg i 4 dni, ale może mnie uspokoi co do tego brzucha i plamienia
 
Do góry