reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Big żadnych nowych objawów, Tobie się kobieto udało :-D pochwal się co nowego zakupiłaś :-D i prześlij dziewczynom fluidy bo jakieś smętne się zaczynają robić :-)
 
reklama
Odnośnie testowania to mi się wydaje ze Fifka pisała, że ten cykl ma bezowulacyjny, wiec na II kreski raczej cięzko liczyć...ale nie jestem pewna, może mi się coś pomyliło...w ogóle coś ostatnio jej tu prawie nie ma...Fifka???jesteś odezwij się czasem co tam u Ciebie!
A poza tym to nie wiem czy nie bede musiała odłożyc starań na miesiac, albo i dłużej, bo mam coś takiego niby znamie na ciele i chyba trzeba bedzie je laserowo usunąć, a stosując laser nie można być w ciąży (tzn nie wiadomo jaki to ma wpływ na dziecko więc nie zalecają) wkurzyłam się strasznie...ale zobaczymy poza tym zanim się zdecyduję musze zrobić test bo może juz jestem w ciąży:)no i wtedy trzeba bedzie poczekać...
 
Ostatnia edycja:
No w sumie to sie nawet nie nudze i nie mysle o ciazy.. serio. Taki zastoj :) Jestem uspokojona po ostatniej wizycie u lekarza nastepna planuje w sumie nie za 4 dni a w przyszly tydzien, po nowe L4 isc. I nie mam zadnych objawow :)
 
Laski, a ja już jestem cała nerwowa, bo na czwartek na 19 umówiłam się na HSG :szok: I już się zaczęłam bać :-(

nie ma sie czego bac.

a a'prpos Twojego pozniejszego posta. Jestes pewna, ze masz HSG, bo HSG nie robi sie pod narkoza - trwa 20 minuti potem sie pol godziny lezy i idzie do domu. Dostaje sie tylko lecz na zwiotczenie miesni (objaw uboczny suchosc w ustach upiorna) i tyle. Histerioskopie robis sie chyba pod narkoza ale to troche inne badanie.

Jak claudusia?!
Jak Fifka?!
 
Tak pok jestem pewna że to HSG, u mnie w klinice robi się to pod lekką narkozą i rzeczywiście trwa to 15 minut, a potem godzinę się leży w pozabiegowym i dochodzi do siebie :-)
I po tym czasie się idzie do domu :-)
 
Tak pok jestem pewna że to HSG, u mnie w klinice robi się to pod lekką narkozą i rzeczywiście trwa to 15 minut, a potem godzinę się leży w pozabiegowym i dochodzi do siebie :-)
I po tym czasie się idzie do domu :-)

hmm...
nie ma czegos takiego jak lekka narkoza... to jak byc troche w ciazy a troche nie ;/
 
reklama
Tutaj jest ;-) Może fachowo to się inaczej nazywa, mi pani dr tak to wyjaśniła i tak nazwała :-)W każdym razie wiem, że pośpię sobie 15 minut, potem poleżę godzinkę i do domku :-)
 
Do góry