reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej Wszystkim!!

U mnie tak jak myślałam @ na dobre się rozkręciła, wczoraj złapałam takiego doła że płakałam sobie pod prysznicema potem jeszcze w łóżeczku i dzisiaj jak nowo narodzona. Mój Luby mnie przytulił i powiedział że mamy jeszcze dużo czasu na staranka bo jesteśmy młodzi:-)
Tak więc nie będę się zamartwiać na zapas ! Staramy się dalej !! :-)
 
reklama
Clau.. takiego faceta mieć to skarb :-) wiem co mówię, bo mój też nie lubi jak ja płacze, no chyba,że tuż po przytulaniu, u mnie taki objaw,że było megabosko :-D
 
pewnie ze czas na staranki jest:-) kwiatuszku to moze @ wczesniej dostaniesz??

Madzia ty placzesz a ja sie smieje:-) mowie ze mi byle bosko a jeszcze lepiej jak w trakcie to powiem to moj sie tak prezy ze hej az w piork chyba wtedy obrasta albo sam mi to powie przytuli i zasypia haha czasem ja szybciej niz on zasypiam
 
Ostatnia edycja:
Claudusia najważniejsze to pozytywne podejście i nie poddawanie się:-) Masz wspaniałego faceta, jesteście młodzi i na pewno niebawem i na Was przyjdzie pora :-)
 
reklama
Do góry