reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Zgadzam się z Wami laski - facetom trzeba wszystko tłumaczyć jak krowie na rowie, bez ogródek, prosto z mostu bo inaczej się nie domyślą :tak:
Ael nie smutaj się i przede wszystkim nie denerwuj, bo to Ci jest teraz najmniej potrzebne. Będzie dobrze, zobaczysz :tak: Ja wiem co przeżywasz bo miałam to samo z moim byłym mężem. Teraz na szczęście trafiłam dosłownie na skarb pod każdym względem i mam nadzieję, że już tak zostanie ;-) Mam do niego pełne zaufanie, bo gdybym nie miała to chyba już by mnie gdzieś zamknęli - mój L. jest muzykiem, ciągle wyjeżdża gdzieś na koncerty, a kobiety przyciąga jak magnez, ale wiem na 100%, że ma granice, których nigdy nie przekracza i nie pozwala przekraczać innym. Ja wychodzę z założenia, że jak facet będzie chciał zrobić skok w bok to i tak go zrobi :dry: Dlatego staram się nie nakręcać - chociaż oczywiście nie zawsze mi to wychodzi :cool2:
 
reklama
Aerleda powiem jedno: w zyciu i zwiazku jest sinosoida, raz wieksza milosc, raz mniejsza milosc, raz wielkie przytulasy, innym razem brak czulosci. Serio. Na pocieszenie powiem CI ze skoro teraz jest dolek tojestes blisko podniesienia sie! Ja tak mam cos mnie wnerwia, relacje sie ochladzaja, co mnie jeszcze bardziej wnerwia i zaczyna sie haja... Haja sie konczy i czuje sie calkowicie oczyszczona i jest super :p
Mowie Ci wykrzyczcie sobie co komu lezy i bedzie dobrze!
Pyscek co Ty mowisz? To dopiero proba staran! Uda sie przeciez.
 
masakra... 10 stron w ciaglu jednego dnia... a do polnocy napewno przybedzie z 5 stron.... czytalam ale ... w pwenym momencie cierpliwosc mi sie do was skonczyła!! naprawde!! jak mam byc szczera to pisze..... rozumiem ze kobiety sa z wenus a mezczyzni z marsa.... studiowalam psychologie i dokladnie wiem o roznicach w naszych psychikach... ale dziewczyny nie zyjemy w osamotnieniu tylko uczymy sie komunikacji juz od urodzenia!! i na swiecie nie ma tylko kobiet ale i faceci wiec trzeba sie uczyc wspolnej komunikacji. to było po 1. po 2. ja rozumiem ze kazdy jest w takim wieku ze juz pare zwiazkow ma sie za soba, skoro są "byłe" to napewno pod jakims kątem nie były to związki idealne.... nie ma zwiazkow idealnych ale!! jesli sie juz z kims decydujemy budowac życie to wydaje mi sie ze na poczatku zwiazku trzeba sobie wszytsko wyjasnic i isc do przodu... a ni popadac w zacofanie!! to było po 2. po 3. jesli jest sie juz z kims i jesli chce sie z ta osoba miec dziecko to wydaje mi sie ze najpierw tzreba ułozyc sobie zycie zwajemnie a potem majstrowac dziecko bo z takich rzeczy potem wychodz rozwody i kłutnie o dziecko i pogmatwana psychika dziecka. to było po 3. po 4. AEI wydaje mi sie ze chyba hormony Ci buzuja i przesadzasz. a po 5. lekarz kazal Ci wypoczywac. skoro nie mozesz wychodzic z domu to nie znaczy ze w domu juz moze dziac sie wsyztsko. pamietaj ze to co Ty czujesz czuje dziecko. kazdy stres, i skoro odwlekasz wyjasnienie wsyztskigo z facetem to gwarantujesz swojemu dziecku niezłą dawke negatywnych emocji. i dziwie sie ze w zawiazku w ktorym kobieta jest w 8td ciazy sa takie zle emocje. chyba powinna byc radosc, wsparcie i rozmowa......... tyle... czekam na lincz... ale zanim napiszecie to pomyslcie czy nie mam racji
 
rasta.... racja ale kazdy ma te swoje czasem dni gorsze;-)jednej brakuje czulosci innej czegos innego wiadomo jak to sie mowi widzialy galy co braly i juz pozostaje kwestia dogadania ja jestem szczesliwa kochana i wogole kocham szanuje i doceniam mojego faceta i on rowniez jest szczesliwy ale mamy swoje gorsze dni i tez narzekam a u AeI to hormonki poprawi sie jej i minie:tak:
 
reklama
Do góry