reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Rasta, ja popieram :) nikt ideałem nie jest i trzeba się nawzajem "siebie" nauczyć. Ael, będzie dobrze, tylko się kobieto nie denerwuj, bo zaszkodzisz sobie i dzidziusiowi.
Laski a widziałyście salę samobójców? Ja ogólnie polecam.
 
reklama
Aerleda powiem jedno: w zyciu i zwiazku jest sinosoida, raz wieksza milosc, raz mniejsza milosc, raz wielkie przytulasy, innym razem brak czulosci. Serio. Na pocieszenie powiem CI ze skoro teraz jest dolek tojestes blisko podniesienia sie! Ja tak mam cos mnie wnerwia, relacje sie ochladzaja, co mnie jeszcze bardziej wnerwia i zaczyna sie haja... Haja sie konczy i czuje sie calkowicie oczyszczona i jest super :p
Mowie Ci wykrzyczcie sobie co komu lezy i bedzie dobrze!
Pyscek co Ty mowisz? To dopiero proba staran! Uda sie przeciez.

Bigchild dobrze godosz dziołcha!!!!

rastafarianka tu nie trzeba studiowac psychologii zeby to wiedziec!!! Poprostu aerleda lubi dramaty!!! Przywyklam! W zwiazkach mieszanej plci wlasnie najfajniejsze jest to ze sie nie dogadujemy, ze inaczej wygladamy, ze mamy inne potrzeby, przeciez byloby cholernie nuuudno, gdybysmy byli tacy sami! Ja najbardziej na swiecie nie lubie nudy! Ale to fakt faceta tzreba przypilnowac!!! Bo on naprawde lubi nowe zabaweczki, i najlepiej trzymac je od niego daleko:tak:
 
nuda, nuda... fakt nudy tez nie powonno byc ale nie wyobrazam sobie zebym pilnowała faceta.... jak sie sam nie upilnuje to nikt go nie upilnuje....a jak znajdzie sobie inna zabaweczke... to jeszcze batem popedze zeby sprawdzil czy ta zabaweczka faktycznie taka lepsza!
 
Bardzo polecam Salę Samobójców:) wg mnie najlepszy film polski od ostatnich 10 lat. Gdyby aktorzy mówili nie po polsku tylko po ang np to powiem, że nie wpadłabym na to że to polska produkcja :) Super główna postać, świetnie zagrana aktorsko. Oczywiście, żeby przeżyć ten film trzeba być rozwiniętym emocjonalnie, bo na sali kinowej zdarzyły się 2 osoby (zapewne jacyś emocjonalni inwalidzi) które w scenach, na które reaguje się milczeniem, wydawali dziwne odgłosy, za co wyproszono ich z sali.
Naprawdę polecam ta produkcję:) aaa i nie żałujcie na kino :) warto

A właśnie co jest z She... trochę się martwię, bo miała wizytę wczoraj.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry