reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifka jak dużo śluzu to dobrze, myśl optymistycznie! :-)

Doniu wiesz piszę jak jest. Udzielam się na drugim forum także w staraczkach i tam kilka dni po owulce napisałam, że mam kłucia w jajnikach i ciągnący ból w podbrzuszu. Wyszło tak, że odpisały mi wszystkie zafasolkowane, że także miały takie objawy po owulce. Więc wiesz nigdy nic nie wiadomo :-)
 
reklama
ja nie miałam takiego objawu, żadnych ciągnięć po owulce ani bólu także niestety, ale tak jak pisze Donia, dopiero spóźniająca się @ i dwie krechy na teście dają 100% pewności. Jedyne co, to piersi zaczęły mnie boleć wcześniej ok 6 dni przed @, ale to zorientowałam się po jakimś czasie, byłam pewna, że to na @
 
hej. A ja właśnie po wizycie u gina. Ciąża potwierdzona, tylko jest młodsza niz to wynika z obliczeń. Serduszko bijące zobaczyłam (przecudowny widok) i dostałam całą masę wyników do zrobienia i L4 ze względu na prace. NO i następna wizyta 29 marca i lekarz powiedział, że wtedy to już sobie pooglądamy całego maluszka ;) ale jestem szczęśliwa, że wszystko w porządku ;) Pozdrawiam i przesyłam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Tak ogólnie to kobietki wszystkiego najlepszego z okazji naszego dnia i spełnienia możeń (fasolki oczywiście) :):) Gratulacje Ewka87. Jeszcze trochę i ja będę mogła zobaczyć czy mi się uda,cały weekend nie wychodzę z łóżka rozkładam nogi :-)
 
Do góry