reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Już testowałam 4 dni temu i miałam negatywa... a termin @ mam na jutro, więc pewnie jakoś w piątek zatestuje jak @ się nie pojawi.
 
Magenta, dzięki za zainteresowanie :) ja czuję się ciąąąągle śpiąca, ale to chyba normalny objaw na początku, mogłabym spać non stop, wczoraj poszłam do łóżka jakoś po 22, wstałam o 6:30 i jeszcze się nie wyspałam hehehe, masakra. Poza tym trochę mnie muli, nie cały czas, ale są momenty, że mnie mdli, no i ból piersi, to by było na tyle :)
 
reklama
ciesze sie ze objawy u was nie sa takie zle... tylko sie cieszyc tylko bidna AeIreda narazie padnieta spiaca i wzdeta oby jej to szybko minelo a ja wlasnie skonczylam porzadki teraz ide sie ladnie wyszykowac i wypachnidlic haha
 
Do góry