reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Heh no wlasnie mnie to denerwuje ze mam takie dlugie, bo to prawie tydz dluzej czekania niz inne dziewczynki;( ja ostatnie dwa mialam 32d a wczesniejszy 35d, a zawsze mialam 29;( na swieta to u mnie nie wiem czy nie za wczesnie;/ a szkoda, bo bym chciala prezencik, chociazby 26.12. a co do kochania to ja nie wiem, ale albo co drugi dzien albo codzien bede i tyle, zalezy jaka bedzie ochota u nas!

Marlen
gratulacje kochana i witaj u nas!! Obys nie mmusiala zbyt dlugo nalezec do grona staraczek!! Dbaj o siebie i pisz co u CIebie slychac! Mysle ze nie szybko (nam udalo sie za peirwsyzm razem), tylko normalnie, nic tylko sie cieszyc;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
lillydelux trzymam kciuki żeby ten teścik okazał się wiarygodny ja już się raz nacięłam na to testowanie wcześniejsze także nie mam zamiaru w ogóle testować aż do 35 lub 40 dc :) co ma być to będzie
Marlen po wizycie daj nam znać co i jak
a u mnie temp na razie ok mam nadzieje że się utrzyma już tak wysoko :)
 
a zrobiłam test w 28 dc bodajże i w sumie nie czekałam aż się coś pojawi tylko poszłam do sklepu po przyjściu zobaczyłam bladą kreskę narobiłam sobie nadziei a wstrętna @ przyszła i to w terminie ale mam nadzieje że u ciebie będzie inaczej trzymam kciuki &&&&&&&&&&
zoszka wszelaka pomoc mile widziana :) teraz tylko czekanie zostało
 
kwiatuszekq20
o maly wlos a do lozka by nam weszli by zobaczyc czy beda miec wnuka. hehe... i czy aby napewno sie o niego staramy :) są kochani...


Ja mialam taka wspaniała babcie ale niestety odeszła pewnie uda sie i bedziesz szczesliwa mamusia ja narazie z m sie wstrzymalismy do czerwca poprostu chcemy ustabilizowac swoja syt chce zeby malenstwu niczego nie brakowalo ale i tak duzo rozmawiamy bo juz sie nie mozemy doczekac kiedy znow zaczniemy
 
No i szlak czlowieka moze trafić. Moj narzeczony nie wraca na noc do domu... :/ spotkanie biznesowe w krakowie mu wyskoczyło i musiał pojechać..zdążył dosłownie na chwile wpaść do domu by zabrać rzeczy.. :/ nie wytrzymam. a juz myslalam ze jakies male staranka będą :(
 
reklama
:no::no::no::no::no::no::no: witam kobitki..., no i od razu pisze ze przyszła @...pewnie przez te mrozy sie rozregulowało... hehe
tak wiec zaczynam wiesiołek od dzisiaj,tylko nie wim ile tego dziennie brac...???????
 
Do góry