reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

sergeevna wygląda na to że możecie działać był spadek przed i skok jak na owulke ;-)
a do stwierdzenia czy ta owulka była faktycznie w danym dniu potrzeba jeszcze 3 wyższych temperatur po skoku więc napewno zaobserwujesz
a od kiedy mierzysz temp ?
 
reklama
Lili - trzymam kciuki za faoslinke i mam nadzieje ze to to :D

Misia - przykro mi straty i zycze zebys nie musiała długo czekac, jesli jestescie gotowi oboje i wiecie co robicie to mysle ze nie ma na co czekac - takze powodzenia.

marlen - kciuki i dla ciebie zacisniete z całych sil.

Ata - wiesiołek 3*1 po jednej tak jak dziewczyny pisały na poczatek zobacz jak towj organiz zareaguje i bierze sie go do owu tylko bo potem wywołuje skurze macicy takze zaraz po odstaw, albo troszke wczesniej zeby byc pewna.

Ja dopiero z pracy wróciłam - zaraz do łózia bo jutro na rano znowu - buuuuuu

No ale jak trza to trza ;D
 
Witam dziewczynki w piateczek! Wreszcie wolny weekend, zero szkoly, zero pracy męza. Tylko te chrzciny w niedziele, ale na to to akurat sie ciesze. Co tam u Was dziewczynki?
 
Hej. Dzięki dziewczyny za wsparcie. Chciałam dziś potwierdzić wynik testu, ale niestety :( , test nie pokazał nic... buuuuuu..... żadnej kreseczki. Może lepiej, że nic , a nie jedną. Może wytrzymam do jutra na wizytę.

A jeszcze mam pytanko. bo ja pierwszy raz, a tu widzę zaprawione w boju... hihi. Czy doktorek od razu stwierdzi, że coś zakiełkowało, czy potrzebne jakieś badania?
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry!;) ja juz wczoraj nie dalam rady wpasc choc chcialam ale pozno wrocilam potem kolacja i spac i juz kompa nie wlaczalam.. po pracy bylam na zakupach i udaly sie: bielizna zakupiona i dobrze dobrana przez pania brafiterke (czy jak sie to pisze?):D jeden biustonosz i jeden komplecik sexy biust plus figi takze mysle ze nowy cykl zaczyna sie dobrze i bedzie owocny. a dzis juz w drodze do pracy jestem. rano zmarzl mi nos -16;|
misia moze jednak sie uda..trzymam kciuki
ata przykro ale nie martw sie grudzien bedzie nasz;) zobaczysz!
marlen to test byl lipny zrob jutro z porannego moczu jeszcze raz. lekarz moze stwierdzic najwczesniej z krwi wtedy robisz badanie hormonu beta hcg (gonadotropina kosmowkowa) ktory rosnie juz kilka dni po zaplodnieniu.kosztuje to ok30zl.jak nie to w jakims 4-5 tyg na usg powinien byc widoczny pecherzyk ale to jest indywidualne i u kazdej widac kiedy indziej.. a jak nie ma pecherzyka to na podstawie rozpulchnionej macicy i grubosci endometrium:)
 
Ostatnia edycja:
marlen to test byl lipny zrob jutro z porannego moczu jeszcze raz. lekarz moze stwierdzic najwczesniej z krwi wtedy robisz badanie hormonu beta hcg (gonadotropina kosmowkowa) ktory rosnie juz kilka dni po zaplodnieniu.kosztuje to ok30zl.jak nie to w jakims 4-5 tyg na usg powinien byc widoczny pecherzyk ale to jest indywidualne i u kazdej widac kiedy indziej.. a jak nie ma pecherzyka to na podstawie rozpulchnionej macicy i grubosci endometrium:)


jeju, ale to wszystko zagmatwane. Podsumowując :znaczy, jutro się nie dowiem, chyba, że dzisiaj zrobię HCG i jutro odbiorę wyniki?
 
Dokładnie, bo ginka powie ma pani powiekszona macice i zatrzymanie miesiaczki ale to jeszcze nie dowod ze jestes w ciazy, chyba ze jest zaawansowana ciaza, ale chyba nie co nie.
Lec na bete i po klopocie.
 
reklama
Do góry