reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja się nie napalam absolutnie... włąśnie dlatego że to dopiero 18 dc, a cykle mam srednio 27 dniowe, kiedyś miałam 22-23 dni, ale ostatnich miesiącach mi sie wydłużyło... Liczę się więc z tym, że to może być jakiś błąd testu, i jak dam rade wytrzymać, to zrobię następny test w mikołajki dopiero... może będzie to najpiękniejszy prezent w mikołajki w moim życiu :D
 
reklama
misia powiedz cos wiecej ile sie staracie, czy cos bierzesz, wiek jak chcesz podac oczywiscie, to nie jest obowiazkowe itd
ewika to nigdy nie bylas stymulowana??? Bylas wczesniej z tym u lekarza i nie zrobil ci monitoringu nawet czy pecherze ci rosna? I czy pekaja?????
 
lillydelu- oj oby sie udalo. mooocno 3mam kciuki :)


staramy sie od okolo 4 miesiecy... nic nie biore własnie.. mam 19lat. niedlugo 20 koncze. moge sie wydac dla was za mloda ale po stracie wczesniejszego dzidziusia o niczym innym tak nie marze..
 
Misia jestes bardzo mloda, ale mysle ze przemyslalas sobie decyzje o dziecku i ja ja rozumiem. W twoim wieku tez chcialam dzieciatko, ale warunkow nie bylo, wiecie najpiew edukacja itp.
 
zdajemy sobie oboje z tego sprawe. i dziekuje ze rozumiesz... jak narazie mieszkamy z moimi dziakami. ale moj narzeczony zarabia i niedlugo mamy zamiar isc na swoje...
 
dzieki wielkie :) dzis 12 dc. Dziadki prawie dzien w dzien do kosciola biegają z prośbą o nasze powodzenie.. .:) hehe
Moze tym razem sie uda :) zobaczymy. w każdym badz razie napewno napisze czy sie udalo :)
 
lillydelu- oj oby sie udalo. mooocno 3mam kciuki :)


staramy sie od okolo 4 miesiecy... nic nie biore własnie.. mam 19lat. niedlugo 20 koncze. moge sie wydac dla was za mloda ale po stracie wczesniejszego dzidziusia o niczym innym tak nie marze..
Jejku przykro mi ze stracilas dzieciatko, ale uwazam ze to za wczesnie na dziecko, ale to moja opinia, wiec mam nadzieje ze Ci sie uda szybko skoro tego chcesz
 
Dziekuje i szanuje amalfi twoje zdanie... jednakże po takiej stracie czegoś mi brakuje. i mam nadzieje ze mo tych kilku miesiącach nareszcie cos wypali...
 
reklama
Nie wiem jak tj stracic dziecko wiec gdybym wiedziala to bardziej zrozumialabym to twoje parcie na fasolke w tym wieku, ale moze powinnas pomyslec ze moze twoj organizm mowi ci ze jeszcze nie czas.... A moze Bog Ci to mowi (pod warunkiem ze istnieje). W kazdym razie jakas sila jest przekonana ze jeszcze musisz poczekac... Moze najpierw idzcie na swoje, zobaczcie co i jak, a potem sie starajcie. Rok w ta czy w ta nie zrobi Wam roznicy. U mnie to co innego rok przesadza o wszystkim ale ja 19 lat mialam daaaaaawno temu
 
Do góry