reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzieeeń dooobryyy :-)
jaki dziś paskudnie zimny dzień ;/ Malwinka91 ja miałam połączenie wszystkich ;D ale chyba najbardziej to 7 pasuje. tyle, że teraz pewnie wybrałabym zupełnie inną :-) także gust to u mnie pojęcie względne, ale też nietrwałe :-D
 
reklama
Hej dziewczynki, znow biało. wziełam sobie futrzana kamizelke do pracy zeby nie marznac. Co wam sie dzisiaj snilo? Bo niby mezczyzna ktory sie sni to mezczyzna na cale zycie :-D

Zartujesz???? Mnie sie kumpel snil hehe, tanczylam z nim przez 5sec moze, bo nie lubie nawet we snie tanczyc, ale pamietam ze caly czas myslalam o moim w tym snie i on chyba tez sie tam pojawil, ale bardziej pamietam kumpla hehe.
 
Malwinka bardzo mi przykro :-( ale nie poddawaj się! głowa do góry!
a co do sukienek to..... no nie mój styl.....

słuchajcie wczoraj była masakra a dziś ciąg dalszy masakry....
wczoraj wracałam do domu 3 godziny, a zwykle to 40 minut.... i 3/4 drogi na pieszo :szok: aż mnie tak nogi bolały w pachwinach, że masakra.... to co się działo na łódzkich drogach to był koniec świata.....

dziś o 15 idę do lekarza :happy2: mam nadzieje, że pani doktor nie będzie miała problemu z dojazdem do pracy.... i że ma usg w gabinecie :happy2: jeśli te 2 warunki będą spełnione dowiem się dziś dużo rzeczy :-):-):-)
 
ela- już dziś do lekarza idziesz....super!!! Czekamy na wiesci i zdjecie fasolki

malwinka- dla mnie suknie nr 5 ale z doswiadczenia wiem ze wiele dziewczyn kupuje calkiem inna suknie niz oglada na zdjeciach bo sie okazuje ze na zywo inne fysaon wyglada na nich rewelacyjnie :D
 
tak, bo póki się sukni nie przymierzy to się NIC nie wie tak naprawdę.... też tak miałam, czasem suknie piękna, a na mnie jak na strachu na wróble wyglądała.... potem nauczyłam się przymierzać nawet te które nie bardzo wyglądały, bo to działa w obie strony i na mnie były piękne :))
i uroczyście oświadczam, że z mojego doświadczenia ja jestem za słuchaniem pań w tych sklepach.... może nie ślepo, ale one się znają i wiedzą co zaproponować :)) a to co my z tym zrobimy to już nasza broszka
 
ela tak jest ze wszystkimi ciuchami, nieraz trzymalam cos fajnego w rece i mialam kupic i cale szczescie poszlam to potem przymierzyc hehe bo nie wygladalo juz tak dobrze:szok:.
 
hejdziewczyny:)))
u mnie dzisiaj 28 dc. i powiem wam ze jak narazie nic nie przyszlo...;))) AL NARAZIE NIE TESTUJE,POCZEKAM JESZCZE Z DWA DNI.... ALE TRZYMAJCIE KCIUKI:))) ODEZWE SIE WIECZOREM MOZE BEDZIE BEZ ZMIAN:-)
 
reklama
ela tak jest ze wszystkimi ciuchami, nieraz trzymalam cos fajnego w rece i mialam kupic i cale szczescie poszlam to potem przymierzyc hehe bo nie wygladalo juz tak dobrze:szok:.
Pewnie, ja tez tak mam, takze wszystko trzeba mierzyc, a suknie slubne na zdj zupelnie nie wygladaja tak samo jak w realu;/ wiec w necie ciezko szukac, by potem sie nie rozczarowac! Powodzenia w poszukiwaniach Malwinka! Wazne zebys Ty sie dobrze czula w niej;)
 
Do góry