reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Jeera to gratulacje :) Opowiadaj co to za praca :) (oczywiscie jak mozesz)

ej no żadna rewelacja to co każdy :) Bo u mnie jest problemem że ja niemieckiego to tak piate przez 10... ja jestem anglojezyczna a moj naszczescie anglo i niemiecko... chociaz pilnie sie ucze :) wiec za jakis czas cos lepszego powinnam znalesć :)

Jeera moze beta hcg zrob
jak bym była w polsce to bym zrobiła ale teraz to ja poczekam jeszcze troszeczke jak nie bedzie @ to zrobie teścik a póżniej jak by co do lekarza... w sumie pierwszy raz sie jakos nie przejmuje... błogi spokój :)
 
Jeera hejhej dlugo Cie nie bylo;) trzymam kciuki, moze to dzidzi, jak nie to za miesiac i tez noworocznie bedziesz testowac;D ratulacje nowej pracy!!! to teraz bedziesz jeszcze mniej czasu z nami na bb;/

mam wrazeniem ze nam sie w wiekszosci w tym miesiacu cos poprzestawialo heh

Oczekujaca suknia kompetnie nie w moim stylu ale fakt faktem ze wrazenie robi i na pokaz mody bym ja zalozyla hihi;D

Kwiatuszekq moze to jeszcze nie @ kto wie, trzymam kciuki!

Ata trzymam mocno kciuki za testowanko, oby to bylo to!! Mam nadzieje;D

Ela trsymam kciuki za dzisiejsza wizyte!! Napis nam od razu co i jak;) Ja bylam w 6t1d i jeszcze serduszka nie bylo i zarodka praktycznie nei bylo widac, ale moze u CIebie bedzie inaczej..oby kochana!




Co z Ania i nasza tabelka??????????????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry