reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ufff nadrobiłam te 10 stron :) To teraz ospisuje

a macie jakieś plany na Sylwestra??
ja mam plan nic nie robić, mam dość tych wszystkich imprez, co roku to samo hehe, teraz się buntuję!

My na sylwka idziemy na domówke do przyjaciół, bedziemy 4-6 osób :) posiedzimy przy kominku, pogadamy

ps. 7 lat jesteście razem??wow
My jesteśmy razem ponad 9 lat od 15 roku życia :D

Cóż mogę napisać o sobie - jestem z Wrocławia, po studiach otworzyłam swoją mała firmę i obecnie pracuję na własny rachunek. Od 2 miesięcy łykam folik, zrobiłam podstawowe badania i tyle... Mierzę też tempkę i od jutra chcę spróbować testy owulacyjne. Zobaczymy :-)

Witamy- gagng wrocławki rośnie w siłe :) Na porodówce będzie wesoło :)


ooo już koniec watku do odpwoeidz ;/

Za wszystkie testujace, aktulanie sie bzykajace i te które sa pewne i oczekuja @-trzymam kciuki!!!
 
reklama
Ja natomiast nie mam żadnych problemów z cyklem co miesiąc 27 dni i w 28 przychodzi @.
Tylko tak naprawdę to sama nie wiem kiedy mam owulację i może własnie w tym jest problem w naszych starankach,może owu nie jest wtedy kiedy mi sie wydaje że jest:-(
 
Madzitka witaj :happy: kolejna z Wrocławia, nieźle :laugh2:

powiem Wam dziewczynki, że dziś miałam wesoło w nocy, w sensie w głowie :-) naśniło mi się tyle, że hej... aż zmęczona jestem. A co mi się śniło?? oczywiście dzieciaczek nasz :-) ale jakoś tak nie mogłam się nim zająć, bo zawsze ktoś mnie ubiegł... albo Mąż albo babcia..... a było takie maleńkie, że w dłoniach mi się mieściło i czarrrrrrne włosy miało :happy:
 
Cześć dziewczyny, ja właśnie kończą pić kawusię i do kawki mam ciasto murzynek przełożony dżemikiem wiśniowym pycha :)

murzynek%2Bz%2Bpolew%25C4%2585%2Bz%2Bnapisem.jpg


Madzitka ja tez jestem z Wro wiec kolejna do kompletu. W jakiej branży biznesik rozkręciłaś?

No i gdzie te dziewczyny co miały dziś testować?? nie pokazują się coś :-)

Oczekusia ale Ty jestes dzielna w nocy wraca z pray i n rano znow juz leci, podziwiam ja na Twoim miejscu dzis w pracy to bym ziewala non stop i z krzesla spadala :-D

Pozdrawiam całą resztę gangu Wro i pozostałe staraczki !!!
 
dziś mayli idzie na usg :) a ty ela pojutrze jak dobrze pamietam ??

a ciekawe co u patrycji co zaciązyła razem z mayli-znikaneła nam całkiem :/
 
reklama
Do góry