reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzien do bry wtorkowo! Bo dzis wtorek taaak???????????????????????????????????
Nie jestem pewna. Wiec to znak ze nadal przed @ jestem. Jak tj mozliwe to nie wiem????? Nadal plamienia tylko minimalne.
Ide zaraz na sklepy i poslac prezenty mamie na swieta, perfumy i ciuchy. Wkleilabym zdjecie perfum, ale nie bede sie denerwowac,
samie wiecie o czym mowie, przynajmniej te stare bywalczynie wiedza
alarafa witaj
 
reklama
Dzien do bry wtorkowo! Bo dzis wtorek taaak???????????????????????????????????
Nie jestem pewna. Wiec to znak ze nadal przed @ jestem. Jak tj mozliwe to nie wiem????? Nadal plamienia tylko minimalne.
Ide zaraz na sklepy i poslac prezenty mamie na swieta, perfumy i ciuchy. Wkleilabym zdjecie perfum, ale nie bede sie denerwowac,
samie wiecie o czym mowie, przynajmniej te stare bywalczynie wiedza
alarafa witaj

Witaj - też musiałam trochę dłużej się zastanowić - czy dzisiaj to wtorek? :-)

moje starania trwały rok, albo i dłużej ...
 
alarafa a ile cykli bylas na clo??? Zanim sie udalo, ja mam pierwszy cykl dopiero za soba. I bralas zawsze zastrzyk z pregnylu przy clo????? Interesuja mnie te odpowiedzi baaaaardzo
 
Ja nie testuje bo nie czuje zebym zaciazyla, czuje jakbym miala dostac @ albo juz dostala. Nie mialam zamiaru testowac, ja nie zajde szybko. O ile w ogole zajde!!! Przez duphaston moze mi sie przesunela, nie wiedzialam ze nie wolno go brac jak @ przyjdzie.


oj za tyakie gadanie powinnas dostać wirtualną chłoste :p Kochana uszy do góry!!!!!! Zobaczysz damy rade!!! I obie wkoncu zajdziemy :)

A tak na marginesie lie się starasz??? Bo ja zapomniałam.
 
Ostatnia edycja:
6-8 cykli - jakoś dziwnie to liczyli ci moi lekarze;
zastrzyki później też dostawałam jakieś, ale nie pamiętam czy to był pregnyl (czasami dostawałam po 2 różne zastrzyki)
 
Amalfi głowa do góry, myślałam, że dziś będziesz mieć lepszy dzień;)

Alarafa witaj i wielkie gratulacje;) grunt, to się nie poddawać!!
 
reklama
Do góry