reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

anuszka- a jak twoje samopoczucie?? według tabelki za 2 dni testujesz??
ja dziwnie, dziekuje
ból podbrzusza, dwudniowe plamienie, dwa dni potem już nic, bolące plecy, piersi i podbrzusze, tempka wzrosła dop dziś, nie wiem jak wcześniej było bo nie mierzyłam podczas plamień, myślałam ze to już @, a dziś wysoka temp...
może coś doradzisz? anusza1 - wykres na 28dni.pl
 
reklama
dziewczynki, dzień dobry poniedziałkowo,
jak zwykle za wami nienadąrzam i chyba nie uda mi się wszystkiego nadrobić.
Ela u mnie nadal objawów jak na lekarstwo aczkolwiek coraz częściej mam mdłości no ale trudno
anuszka jak dla mnie to Twoje testowanie może być z niespodzianką:):) trzymam &&&

Wczoraj odebrałam wyniki drugiej bety. Nie rozmawiałam jeszcze z lekarzem ale: pierwsza beta ze środy 9288 druga z piątku 14850. Nie wiem jak to roszumieć ale wydaje się ze wszystko oki chyba mam rację?
 
anuszka- tam wysoka tempka daje duza nadzieje :) Trzymam kciuki &&&&
mayli- betka ładnie rośnie, lekarem nie jestem ale jesli chodzi o rowzoj fasolki to wydaje mi sie ze wszytsko jest w najleoszym porzadku

zoszka- najblizsze testowanie nalezy do anuszki ok.srody :) i bedzie moim zdaniem fasolowo :)


Nie cierpie poniedziałku:angry:
 
anuszka- tam wysoka tempka daje duza nadzieje :) Trzymam kciuki &&&&
mayli- betka ładnie rośnie, lekarem nie jestem ale jesli chodzi o rowzoj fasolki to wydaje mi sie ze wszytsko jest w najleoszym porzadku

zoszka- najblizsze testowanie nalezy do anuszki ok.srody :) i bedzie moim zdaniem fasolowo :)


Nie cierpie poniedziałku:angry:

Anuszka - trzymam kciuki, z tego co opisujesz, to może być to na co czekasz, a to plamienie mogło być przez zagnieżdżanie sie zarodka - choć ja np. takiego w ogóle nie miałam. Bez względu na wszystko trzymam kciuki mocno, ale z drugiej strony nie nastawiaj się na 100%, bo nasze organizmy płataja nam często figla;)

Mayli beta ładna, to i ciąża się na pewno dobrze rozwija, co do norm, to zajrzyj na jakikolwiek wątek ciążowy, dziewczyny wstawiają normy, podają je już teraz praktycznie zawsze z wynikami bety, albo wyszukaj w necie;)

Devi
Nie jesteś osamotniona w tym znienawidzeniu poniedziałków;p nie dojść, że to dopiero początek tyg i do weekendu jeszcze hoho, to korki okropne i zaspanie bo człowiek po weekendzie nie przyzwyczajony do pobudki nad ranem;/
 
devi a jak tam bara bara????? Zrobilas co Ci kazalam??? ;-)
anuszka kto wie kto wie??? Moze nastepna na prawice przejdzie?

A ja mialam wczoraj rano @ potem w pracy odrobina na tamponie i przez noc nic i teraz rano nic. I co ja mam zrobic??? Czy ja mam brac clo dzisiaj?????????? Wszystko przez to ze zarzucilam tego dupka wczoraj z rana!!!!
 
devi a jak tam bara bara????? Zrobilas co Ci kazalam??? ;-)

Zrobiła:) Orka była nie zła..tylko owu dziś nie przyszła :/ Myslam ze dzis juz bedzie a tu nic...zołnierze posżły na marne :(
A do twoje sytuacji...niestety nie pomoge...dupek, clo i plamienie...nie potrafie tego polaczyc co, gdzie i kiedy :(
 
Nie martw sie devi bo ja tego tez nie ogarniam!!!! Jak mi sie @ rozwinie to wiem co robic, jak nie, to sie chyba pokroje!!!!
 
devi a jak tam bara bara????? Zrobilas co Ci kazalam??? ;-)
anuszka kto wie kto wie??? Moze nastepna na prawice przejdzie?

A ja mialam wczoraj rano @ potem w pracy odrobina na tamponie i przez noc nic i teraz rano nic. I co ja mam zrobic??? Czy ja mam brac clo dzisiaj?????????? Wszystko przez to ze zarzucilam tego dupka wczoraj z rana!!!!

Hehe na prawice jak to brzmi;D oby oby!
Ja amalfi nic nie rozumiem z Twojej sytuacji cyklowe;( ale trzymam kciuki, żebyś to szybko ogarnęła!!
 
reklama
zoszka nie jestes jedyna my tez nie rozumiemy!!!!! Poczekam moze malpa sie ze mnie poleje dzis, bo jak nie to zonk!!!! nie wiem co robic
 
Do góry