reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a to winsko to pół-wytrawne czy pół słodkie?
różowe czy bordo?? bo u mnie tego w pierony...:)
ja za likier podziękuje...zdzierżę w czekoladkach:)
za gówniarza załatwiłam się butelka advocata na sylwestra i o 21h już spalam - przez mgłę pamiętam jak mnie budzili na fajerwerki....
 
reklama
ja pół wytrawne bądź kwasiory takie że modre krzywi...
słodkiego nie lubię bo mnie mdli..
a będzie ten przystojny pan co serwował kawkę z ekspressu??
dla niego mogę nawet wypić wino fioletowe ;)
 
pan bedzie ale dotknac nie dam

tego wam moge wypozyczyc jak chcecie

images


i powiemy mu ze ma tylko to miec ubrane
images


hahahahhahhahahahhahah
a co niech nam drinki serwuje, ni ma to tamto

ja to znowu słodziachy uwielbiam, mogłabym je dziennnie pic
 
Witam wieczornie! Czy WY też macie wrażenie, że w weekend czas płynie jakoś dwa razy szybciej, niż przez cały tydz? Ani się obejrzałam, a po weekendzie, a nic takiego nie zrobiłam.. kupiłam trochę prezentów;p bo potem nie znoszę tłumów ludzi w grudniu w sklepach.

julieete- szarlotak ymmm chyba sie wprosze na kawe :p

Ania- faktycznie gorący okres przed nami a 28.11 to az cztery dziewczyny sa wpisane !!!! Ale bedzie cztery fasole na raz :)

a dlaczego amalfi jest dwa razy na liscie ??

Oj mam nadzieję, że będzie gorąco i oby 4 fasolki, to będą 4 sierpniówki;p

A co do alko, to ja zapraszam, na malinówkę;D
 
zoszka a co ty tak pozno zagladasz na forum??? U mnie weekend jak zawsze spedzilam w pracy, ja weekend zaczynam jutro po 18.00 i potrwa do wtorku do polnocy, taki weekend mam :-(
 
no niby się mutują, ale przecież szczepionka przeciw grypie nie chroni przed samym zachorowaniem, tylko przed powikłaniami po grypie, które są o wiele bardziej groźne niż sama grypa...muszę z nią pogadać, ja zawsze w okresie jesienno zimowym i zimowo wiosennym coś łapę, co roku dwie choroby na mur beton, dlatego teraz tak "sram w gacie" ;) ze strachu, że coś się przyplącze


a w ogóle to już dwie gazety kupiłam typu - rodzice, czy m jak mama :) nie mogę się oprzeć w sklepie, a przecież to wszystko mogę przeczytać w necie ;) ale świadomość, że to mnie już dotyczy, że mogę już kupować takie rzeczy zwycięża :) a fajne są artykuły :)

a w ogóle to jeszcze jedno martwi... jak byłam młodsza miała duże skrzywienie kręgosłupa, do tej pory jest pokręcony, chociaż z zewnątrz nie widać aż tak, bo widać tylko na poziomie bioder, że są nierówne. Boję się, że potem jak będę miała już duży brzuchol to będą jakieś problemy z tym moim kręgosłupem....

Kochana jak wiele mamy ze soba wspolnego... Ja tez mam krzywy kręgosłup, i to dużą skoliozę, ortopeda mówi że poł ciązy bede musiała leżeć i poród przez CC.. Boli cię kregosłup?
 
BigChild jak tam po rrrrromantycznej kolacji? :) dawaj znać co z tą Twoją @??? przyszła czy odpuściła na conajmniej 9 miesięcy? :)

a ja nie znałam tych nazw i skrótów także dzięki oczekująca za lekcję :) przynajmniej bede wiedziala o czym gadacie ;)

a no romantyczna kolacja miło miło, świeczki i te sprawy :) A pozniej miłe chwilki w łóżeczku.
@ nie przyszła.. Jeszcze dwa dni luteiny tak jak w tamtym miesiącu. A pozniej do 5 dni ma przyjść @, ale sama nie wiem.
W srode mam usg jamy brzusznej, pozniej badania. Chyba wstrzymam się do 9 grudnia chyba ze @ nie przyjdzie to zrobie bete.
 
reklama
Dzien dobry poniedzialkowo;)

zoszka a co ty tak pozno zagladasz na forum??? U mnie weekend jak zawsze spedzilam w pracy, ja weekend zaczynam jutro po 18.00 i potrwa do wtorku do polnocy, taki weekend mam :-(

Sama nie wiem, bo powinnam juz wtedy spac, ale nie ogarnelam wszystkiego i dopiero po 23 w niedz mialam czas na komputer - teraz od pol h zasypiam przez to w pracy na siedzaco. Poniedzialki sa koszmarne;(

Ktos dzis testuje? ;)
 
Do góry