reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

zoszka nie jestes jedyna my tez nie rozumiemy!!!!! Poczekam moze malpa sie ze mnie poleje dzis, bo jak nie to zonk!!!! nie wiem co robic

Pewnie na dniach się wszystko wyjaśni, także nie masz się co martwić za bardzo;D Może pomogą Ci dziewczyny, które miały podobnie co Ty, o ile takie tu są!
 
reklama
Cześć dziewczyny mam nadzieję że mnie przygarniecie do siebie :)
Witaj Oczekusia dołączyłam do Ciebie kochana, teraz będziemy się wspierać :)

Kilka słów o sobie, mam 25 lat i prawdziwe staranka dopiero przede mna bo partner w rozjazdach, więc pełną parą ruszą dopiero w marcu. Ale do tej pory jak udało się trafić na czas płodny to działaliśmy niestety do tej pory bez efektu.

Łykam w każdym cyklu luteine, gdyż mój organizm nie produkuje wystarczającej ilości progesteronu. W ostatnim cyklu coś mi się pochrzaniło i miałam prawie przez cały cykl plamienia, byłam u ginka i okazało się że mam torbiel na jajniki wielkości 4x4 cm, nie wiadomo czy to przerosniety pecherzyk czy co wiec dalismy sobie miesiąc na obserwację czy się wchłonie, jeśli nie to chyba leczenie farmakologiczne a w ostateczności laparo, czego bardzo bym nie chciała.

W sobotę właśnie się wybieram na konrole, mam nadzieje że torbiel zniknęła. Miała któraś z was taką torbiel, która się wchłonęła po miesiącu?

Pozdrawiam serdecznie !!!
 
Cześć dziewczyny mam nadzieję że mnie przygarniecie do siebie :)
Witaj Oczekusia dołączyłam do Ciebie kochana, teraz będziemy się wspierać :)

Kilka słów o sobie, mam 25 lat i prawdziwe staranka dopiero przede mna bo partner w rozjazdach, więc pełną parą ruszą dopiero w marcu. Ale do tej pory jak udało się trafić na czas płodny to działaliśmy niestety do tej pory bez efektu.

Łykam w każdym cyklu luteine, gdyż mój organizm nie produkuje wystarczającej ilości progesteronu. W ostatnim cyklu coś mi się pochrzaniło i miałam prawie przez cały cykl plamienia, byłam u ginka i okazało się że mam torbiel na jajniki wielkości 4x4 cm, nie wiadomo czy to przerosniety pecherzyk czy co wiec dalismy sobie miesiąc na obserwację czy się wchłonie, jeśli nie to chyba leczenie farmakologiczne a w ostateczności laparo, czego bardzo bym nie chciała.

W sobotę właśnie się wybieram na konrole, mam nadzieje że torbiel zniknęła. Miała któraś z was taką torbiel, która się wchłonęła po miesiącu?

Pozdrawiam serdecznie !!!

Ja mialam torbiel ktora sie wchlonela i taka ktora usuwali, razem z jajnikiem. Ale nie boj sie ja jestem pechowa, wiec Tobie na bank sie wchlonie!!!!!

devi ladny mam opis na gg, to dla ciebie i twojego specjalnie!!!!!!
 
Witam wszystkie!
Ja mam dzis 27dc i w piatek mam planowo dostac okres.narazie od paru dni bola mnie cycuchy- najbardziej przy dotyku. ja raczej testowac nie bede bo jestem prawie pewna , ze @ przyjdzie.moj m wczoraj mnie troche zazyl.mowie mu ze okres mam w piatek i nadziei nie mam a on mnie gladzi po brzuchu i sie pyta czy dostanie fajny prezent na swieta.ja nie zajarzylam o co mu chodzi i mowie, ze dostanie same rzeczy ktore mu sie marza.a on ze mysli o innym prezencie.mowie ze nic tam raczej nie ma a on z taka nadzieja pyta sie czy na pewno.jak ja sie zawsze ludzilam i to on mnie stawial do pionu to teraz na odwrot.ja juz do tego ciazenia podchodze na luzie.ten cykl jeszcze mierze temp. a od nastepnego juz sobie odpuszczam.
narazie temp. z tej fazy poowulacyjne pokrywa mi sie z ta z poprzedniego miesiaca. w tym samym czasie mialam jednorazowy wzrost temp. do 37,2 a teraz juz mam 36,9.wiec za pare dni spadnie mi do 36, 8 a w dzien @ bedzie 36,6.
 
Kacha rozumiem Cie. Jak ja domniemywałam ze mogę być w ciązy, ba miałam wszystkie objawy ciązy, to mój mąż mowi chyba bedzie syn bo wypiekniałas, do tego na silowni mi pan powiedzial ze uruchamiaja joge dla kobiet w ciazy az sie oburzylismy czy tak zle wygladam. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały a tu nic.
 
Witam Cieplo w ten pochmurny poranek... ja chceslonce!!!!
Oj ja tez jak gotuje to czosnek do wszystkiego ;D, a sos do pizzy to masakra:-), za kazdym razem jak pizze robie i jak ja nasmaruje to nic tylko palce lizac
buzka_www_gify_liq_pl%20%28228%29.gif
(jak dla mnie)


Mówilam ze jestem dziwna - bo ja z miodem uwielbiam, i rzygi mi nawet przez głowe nie przeleca
buzka_www_gify_liq_pl%20%28147%29.gif


Nie ma sprawy jeera za lekcje od jutra kasujemy piec euro za słowko
buzka_www_gify_liq_pl%20%28229%29.gif
hahahahhahahahahahahah


Ale myśle ze w zwiazku z tym ze jestem stała bywalczynią juz forum to mysle ze tak 50% znizki... mysle ze 2.5 €za lekcje :)

Co do czosnku to u nas (znaczy w kuchni mojego małża) to obok cebuli, zielonego chilii i imbiru glowny skladnik posilkow... i prawde mowiac tylko raz N był chory... a tak nic.... a dlaczego wzielismy szczypionke na grype ???? Za darmo była hahahahahahahhahahaha:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dotka witam serdecznie i juz trzymam kciuki za starania. A z tymi objawami to tak jest ze sa jak nie ma ciazy a jak jest ciaza to zauwazamy je dopiero potem;p
 
Do góry