reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
:-DCzesc Dotus słonce super ze sie pojawiłas

Mamy tu jeszce jedna koleżanke - ale sama sie ujawni ;-) ni ebede zdradzała i psula niespodzinaki kochana;D

Anuszka trzymam kciuki za tesciora i mam nadzieje ze to to
No i dziewczyny wszystkie ktore czekaja teraz na ten momnet - mam nadzieje ze fasoliny sie postypia jak z worka


Amfali - tez zgłupiałam - ale radziłabym ci poczekac moze na ta @, powiedz mi jeszcze te wczorajsze plamienia były mocne czy poprostu plamienia??

Co do płatania figli naszych organizmów to ja tez tak mam , tylko ze moj jest dziwny bo kazdego miesiaca inaczej, w tamtym miesiacu (.)(.) mni e bolały zaraz po owu, a w tym zaczeły wczoraj :-D, spiaca to ja zawsze jestem, takze dobrze bo sie nie bede nakrecac bo wiem ze u mnie tak zawsze :-D, jak kiedys by mi sie trafiło ze zajde to dopiero sie dowiem jak mi sie @ z kilka dni sózni bo przed to nidy rydy hahahahahahhaahha

Amfali znam ten ból weekendów ja pracuje na recepcji w hotelu i tez jak mi wolne przypadnie tak mam , niekiedy po 12 dni bez przerwy sie pracuje a potem to człowiek jak dentka:-) no ale trudno i do tego sie trza przyzwyczajic
 
cześć Kobiety....ale zasuwacie z tym pisaniem:)
dotka85 witaj na BB fajnie,że się pojawiłaś:)
to ja jestem tą tajemniczą osobą,zgadnij kto ja jestem:)
oczekująca mam nadzieje,że nic nie zdradzilaś;)
ja dziś jestem jak dętka bo @ przyszla w końcu więc trochę się czuje nie tegoes:/
 
Witaj tajemnicza lilou83 :) Twoj nick niestety nie ułatwia mi zadania, nie chce narazie strzelać, tylko poproszę o mała podpowiedż w postaci pierwszej literki jaka mialas w nicku na MC :)
 
nic nie zdradziłam siedze cichutko - bedzie miała taki orzech jak ja;)
A tez sie meczyłam:-)nie moze byc tak zeby miała łatwiej hahahahahahaahhaahah
taka wredn ajestem:tak:

Lilou dobrze ze @ sie pojawiła mizna sie juz szykowac na nastepne bombardowanie za kilka dni, niech jaja nie mysla ze przed tym uciekna, dostanie im sie dostanie:-D
, ja jak detka jestem dzien przed juz i wiem ze napewno @ wtedy przyjdzie na drugi dzien
 
a co do pogody to sąsiad z dołu mi zapowiedział,że jutro ma spaść śnieg....a ja jezdzę jeszcze na letnich oponach :/:/
 
reklama
Myślałam że Miss ale Miss za granicą siedzi a nie w PL wiec jesli to nie ta Miss, to w glowie mam Ane, Paulinke, Bajtelka no i Edzie bo reszta to juz zafasolkowana :)
 
Do góry