reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
zoszka upsss, myslalam ze teraz chcesz testowac hehe
kwiatuszek
nic na sile, to poczekajcie, faceci sa troche opoznieni w rozwoju, wiec daj mu troche czasu

Heh nie no aż taka niecierpliwa to ja nie jestem;p bede testować pewnie 30.11, to będzie 34dc, chyba że kupię jakiś mega czuły test to może wcześniej;) Różnice w tych czułościach są duże, jak robiłam w lipcu to jeden miałam taki co wykrywał od 25 mg a inny od 10 i różnica w kresce była ogromna, bo na tym 25 praktycznie jej nie było!

Kwiatuszek - skoro odpowiedzialny, to może ma powód żeby zaczekać;p
 
Witam witam :) Ja tu nowa :) Chociaz starania trwaja juz 5 miesiecy... i nic.... Co by tu jeszcze napisac... chyba to że nie lubie byc nowa :) Przeczytałam dzis kilka stron i gratuluje Eli (mam nadzieje ze dobrze pamietam) no i życze powodzenia innym staraczkom :) W sumie do @ zostalo jeszcze 12 dni ale czuje ze znów kicha :( ale przynajmniej starania sa przyjemne :)
 
Witam witam :) Ja tu nowa :) Chociaz starania trwaja juz 5 miesiecy... i nic.... Co by tu jeszcze napisac... chyba to że nie lubie byc nowa :) Przeczytałam dzis kilka stron i gratuluje Eli (mam nadzieje ze dobrze pamietam) no i życze powodzenia innym staraczkom :) W sumie do @ zostalo jeszcze 12 dni ale czuje ze znów kicha :( ale przynajmniej starania sa przyjemne :)
Witamy i powodzenia!
Nie nakręcać się i być wytrwałym - taka moja dewiza;p u mnie też pewnie ok 12dni do @ zatem jakby co, to testujemy razem;)
 
jeera ty tez rocznik 86???? To znaczy nie jak ja tylko jak zaciazone dziewczyny!!! To juz z gory gratuluje fasolki, bo to Wasz czas.... Juz nie jestes nowa dwa posty napisane nie jest zle
zoszka jak znam zycie zatestujesz wczesniej hahaha
 
ela_86 gratulacje super wiadomość mam nadzieje że już niedługo wszystkie pójdziemy sobie z tego wątku na przyszłe mamusie
dzisiaj dopadła mnie deprecha leże sobie pod kołderką i nic mi się nie chce robić a tutaj jeszcze do pracy trzeba się zebrać :(
 
cześć jeera
oszsz ....widze,że Ty kolejny rocznik czarnobylski :)
a tak na poważnie to pisz jak najczęściej....listopad faktycznie magiczny : ale zależy dla kogo...dla mnie może będzie grudzień?
 
reklama
Do góry