reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
To ładne roczniki :) TO najlepszy czas dla nas na dziecko. A czy listopad magiczny? Się okaże, a jak nie to jest jeszcze grudzien i nowy rok...
Tekstuje któras w najblizszym czasie?
 
jeera, witaj i zycze powodzenia :) ja staram sie juz 10 miesiac i nic, ale sie nie poddaje :) w koncu wszystkie zaciążymy :):-)

tak prawde mowiac to jest juz nas 12 miesiac... Tylko ze prez 7 moesiecy ja konczylam studia w Polszy a moj R pracowal za granica i widzielismy sie co 2 tyg dlatego tego czas nie licze :p

witam nowa kolezanke moze napisz cos o sobie:)Bedzie miło sie lepiej poznac tylko nie pisz ze jestes tez z wrocławia bo nasza mafia tu kroluje hehe

nie n ie ja nie Wrocław... tylko Berlin :) Co by o sobie jeszcze napisac.... jestem żona swojego meza półtora roku... jak chcecie sie czegos dowiedziec to zadawajcie pytania bo ja nie mam pojecia co napisac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bigchild ja już nie testuje bo po pierwsze: nie mam testów,po drugie wczoraj robilam i jedna krecha wyszła...po trzecie czekam do soboty,ale czuje że @ przybedzie

jeera męża masz Niemca? czy Polak?
mierzysz temp? uzywasz testów ovu?
ale z Breslau do berlina rzut beretem :)
 
lilou83 Hmm rozumiem ze czujesz zblizajacą się @? Jak nie teraz to może pod choinkę nam się przydaży :)

Jeera super mąż! Ciekawe jakie dzidzi wyjdzie :) Ja mam znajomych mulatkę i białego mężczyzny i wyszedł prześliczny synuś. Twój pewnie też będzie orientalny :)
 
Nie wiem czy przystojniak :p W sumie nie lubie pisac skad pochodzi moj mąż... bo zaraz glupie docinki leca... no bo wiadomo po co sie panowie z Indii z polkami żenia.... prawda????
 
To ja chyba nie wiem po co się żenią :) I nie mam nic przeciwko obcokrajowcom, czy innym kolorom skóry.
Ale ja taka jestem ze nawet nie wiem czemu mają się z Ciebie śmiać.

W koncu z jakiegos powodu się w nim zakochalas :)
 
reklama
Jeera super mąż! Ciekawe jakie dzidzi wyjdzie :)

mam nadzieje ze zdrowe i w miare szybko :)

ej no wiadomo ze jak obcokrajowiec z azji... to milosc tylko dla papierow :p hahahaha :) a tak serio serio nie moge sie doczzekac kiedy ta pierdzielona @ nie zawita :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry