reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam witam :) Ja tu nowa :) Chociaz starania trwaja juz 5 miesiecy... i nic.... Co by tu jeszcze napisac... chyba to że nie lubie byc nowa :) Przeczytałam dzis kilka stron i gratuluje Eli (mam nadzieje ze dobrze pamietam) no i życze powodzenia innym staraczkom :) W sumie do @ zostalo jeszcze 12 dni ale czuje ze znów kicha :( ale przynajmniej starania sa przyjemne :)
Witam cię bardzo serdecznie :)
 
Wyjdzie w praniu jak Wam sie ulozy i z Polakiem mozna miec male piekielko, wiec to nie o kolor skory chodzi.
Ale ja nigdy przenigdy nie bylabym, bo o chajtaniu nie ma w ogole mowy, z Wlochem. ale to moje prywatne odczucia.
 
amalfi no ja grybym miała jakiś wybór to teżbym makarona nie chciała...ale wiadomo,jak Cię strzała amora trafi to miłość najważniejsza.
wiemy jaki jest stereotyp Włocha

będę później spadam
 
reklama
Wyjdzie w praniu jak Wam sie ulozy i z Polakiem mozna miec male piekielko, wiec to nie o kolor skory chodzi.

Wlasnie dlatego mysle ze le[piej by bylo powrocic do rozmow na temat starania sie... a nie czxy jeera bedzie szczesliwa a moze i nie :p Ale powiem szczerze ze nigdy nie byłam bardziej szczesliwa :p
 
Do góry