reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
lilly, bardzo mi przykro, wiem co dziś czujesz, ja cały weekend mialam zepsuty przez @ :( ale głowa do góry, trzymajmy sie razem, bedzi raźniej :)
Malwina, witam i podziwiam,ja w wieku 19 lat to tylko puby, chłopaki, imprezy i głupawka w głowie ;) ale z drugiej strony poznalam wtedy mojego faceta i jestesmy do dzisiaj :) teraz troche żałuje ze wczesniej nie dojrzałam do macierzyństwa, chcialam być młodą mamą ale tak jakoś wyszło...
 
Już się tam zarejestrowałam, bardzo fajna stronka:) a jaka powinna by c temperatura w 1 dniu cyklu? wiem, że powinno się mierzyć przed wstaniem z łożka, ale dzisiaj przez ta wstratna @ tak szybko pobiegłam do wc, że jakoś nie zdążyłam.... a teraz zmierzyłam i 37,4....
 
myślę , że wczasie @ możesz sobie darowac mierzenie ale tak od 6-8dc już mierz regularnie, zawsze rano o tej samej porze bez wstawania z łóżka

podaj swój nick z 28dni
 
Jak mialam 19lat to nie myslalam nawet o bzykaniu, a co dopiero o dziecku hehe. Jak mialam 25 to modlilam sie do boga jak mi sie okres spoznial chocby o godz zebym nie byla w ciazy, a teraz modle sie zeby mi sie spoznil....
 
lilly buzi, ale na gwiazdke prosze II kreseczki :-p

witam nowe staraczki :-)

j atestuje jutro, gdybym chciala zliczyc ile testow w zyciu zrobilam, to maly kontenerek by sie uzbieral ;-)
 
Ja miałam podobnie w wieku 19 lat nawet nie mierzyłam sobie długości cykli, tylko jak czułam, że już powinien być, to latałam do łazienki, mając nadzieję żeby okres już był, i też modliłam się do boga żeby przyszedł:p
ale gratuluję, że tak wcześnie dojrzałaś do tej decyzji:)
mój nick z 28 dni jest taki sam jak tutaj, czyli lillydelux:)


Katty!!! to ja trzymam kciukasy z caaaalych sił!!!
 
reklama
znam takie które twierdzily,ze w wieku 17 lat czuły potrzebę macierzyństw...ja w to nie wnikam...nie mój intetes,ale jedno jest pewne,na wszystko w życiu przychodzi pora.jest czas na zabawę- znajomi,potem praca rodzina i dzieci,trzeba tak żyć żeby potem nie załować "a tego nie zrobiłam,tam nie byłam,bo miałam już dziecko" ja się wyszalałam za gówniarza- tak jak julieet.
u mnie zawsze pt i sob - standardowo gdzieś wypad z paczką.potem mi minęło...znudziło mi się to..

Witam Was!
Dołączam nieśmiało do grona starających się.. i trzymam mocno kciuki za Was wszystkie!!

cześć zoszka
standardowe pytania na początek: skąd ,jak długo,który dc :)

Lilou, ja mam tak do tej pory, zero instynktu, owszem chcę dziecko, ale w tym momencie, to już bardziej z rozsądku, bo ileż można czekać, liczę na to, że jak zaciążę, to hormony zrobią swoje, no i wiadomo, że do własnego dziecka się inaczej podchodzi niż do cudzego...
nie bój żaby jak zaciażysz to instynkt będzie się rozwijał wraz z twoim dzieciątkiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry