reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mam na imię Malwina próbujemy na spontan tak 91 to rocznik. Jak chcecie coś o mnie wiedzieć jeszcze to pytajcie

Wow tak wcześnie się zdecydowaliście... Ja w sumie od liceum chciałam mieć dziecko, ale żeby tak poważnie o nim myśleć to dopiero po studiach. A ty Malwina studiujesz, pracujesz??
 
reklama
Malwinka witam cie w naszym gronie staraczek.widze, ze z Ciebie mloda kobitka.3 miesiace to jeszcze nie jest duzo.jak zaczniesz z nami pisac to zobaczysz, ze niektore tu maja niezly staz.np.ja staram sie juz 11 miesiecy i nic.moze Tobie uda sie szybciej.Powodzenia.
Lily nie lam sie. to dopiero Twoj pierwszy cykl staran.moze nastepnym razem Ci sie uda.wiem co czujesz bo ja mam tak co miesiac a juz 11 cykli za mna.na razie ciesz sie sexem i wyluzuj, bo zwariujesz.glowa do gory!
 
Malwinka witam cie w naszym gronie staraczek.widze, ze z Ciebie mloda kobitka.3 miesiace to jeszcze nie jest duzo.jak zaczniesz z nami pisac to zobaczysz, ze niektore tu maja niezly staz.np.ja staram sie juz 11 miesiecy i nic.moze Tobie uda sie szybciej.Powodzenia.
Lily nie lam sie. to dopiero Twoj pierwszy cykl staran.moze nastepnym razem Ci sie uda.wiem co czujesz bo ja mam tak co miesiac a juz 11 cykli za mna.na razie ciesz sie sexem i wyluzuj, bo zwariujesz.glowa do gory!

Kacha no ja mam nadzieje ze szybko mi sie uda trzymam za was tciuki:)
 
mafia wrocławska górą :D :D :D :D będziemy miały spore grono żeby na spacerki z dzieciakami pomykać :)

Lily, przykro mi, ale z nowym cyklem nowa nadzieja i nowe starania :)
 
mafia wrocławska górą :D :D :D :D będziemy miały spore grono żeby na spacerki z dzieciakami pomykać :)
i będziecie ogladać wasze wózki..... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ja nigdy dzieci nie lubiłam,nigdy do nich nie lgnełam,dla mnie zawsze było "fajne ale tylko z daleka i na chwile"
malwina Toś Ty dziewcze młode...ja w twoim wieku przeżywałam moją młodość, gdzie tam myśleć o pieluchach,nieprzespanych nockach i obowiązkach...:tak:
 
Lilou, ja mam tak do tej pory, zero instynktu, owszem chcę dziecko, ale w tym momencie, to już bardziej z rozsądku, bo ileż można czekać, liczę na to, że jak zaciążę, to hormony zrobią swoje, no i wiadomo, że do własnego dziecka się inaczej podchodzi niż do cudzego...

Malwina, podziwiam Cię, że jesteś gotowa na dziecko w tak młodym wieku, ja mając 19 lat miałam ***** w głowie, imprezy, faceci, weekend bez imprezki to był weekend stracony hehe, dobrze że mi ta głupota przeszła ;p
 
uff a ja myślalm, że zawsze i wszędzie będę najmłodsza :D Choć ostatnio coraz cześciej się przekonuje, ze czasy liceum juz dawno za mna :/
A w temacie macierzynstwa to najwazniejsze zeby czuć że to juz ten czas...bez wzgledu na to czy ma sie lat 19-nascie czy 30-sci :)

Kurcze, ja to chyba przegapiłam okres imprez i facetów :/ Facet od 15 roku zycia ten sam, zaraz po liceum juz myślałm jak urzadzić dom i co na obiad ugotować :) Ale nie żałuje...za nic bym sie nie zaminniła na studiowanie dziennie i studneckie imprezy :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziekuje dziewczyny za mile slowa:) :* macie rację, nowy cykl to nowe możliwości a w sumie dobrze, że to sie stało przedwcześnie, bo przynajmniej mogę wcześniej zacząć nowe staranka:D Trzymam z caaaaalej sily, jak najmocniej kciuki za to zeby żadna z nas w sylwestra nie mogła wypić :) i żeby wszyscy w wigilię składali nam podwójne życzonka! i żebyśmy mogły dowoli bez krępacji zjadać wszystko ze stołu nie martwiąc sie co "ciocia Krysia: pomyśli :p
Oczywiścię bedę tutaj z Wami się pilnie starać :D razem raźniej:)
Tak sobie pomyślałam, że co ja się tu głupia przejmuje, to dopiero pierwszy cykl, a przecież wiele z Was jest w nieco gorszej sytuacji.... więc teraz Was rozumiem dziewczyny, głodny z głodnym się dogada:p

a tak poza tym, stwierdziłam, że od tego cyklu zaczynam mierzyć temp, tylko nie dokońca wiem jak to się robi :p

devi a ile Ty masz latek?
 
Do góry