reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Malwina- Witaj :) widze,że koljena Wrocławianka nam przybyła...jak nic mocny klan nam się tworzy :D To dobrze, bedzie z kim na kawe sie umówić :) Trzymmay kciuki za szybka fasolke :D

A w swoim krótkim życiu zrobiłam trzy testy ciążowe...dwa tylko żeby sie upewnić że ciazy nie ma przed wywolaniem @ a raz gdy @ sie spóżnila...nastepny raz juz po dwie kreseczki bedzie :)

Wróicłam od sasiadki i 4,5 miesieczngeo Dominika, w czasie mojej wizyty odkryłysmy jego pierwszy ząbek :D
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny... możecie mnie wykreślić z listy... dzisiaj rano dostałam przedwczesny okres... :( byłam w szoku... i strasznie się czuję. Ja już na prawdę wierzyłam, że to już będzie fasolka... w pracy nie mogłam się na niczym skupić, a po powrocie oczywiście sobie w domku popłakałam...
 
ja pozostanę matką polką z Krakowa :)
ale do wro zawsze można wpaść ;)
A jasne,zapraszamy. Wrocław-Miasto spotkań jak mowią ;)
Hej dziewczyny... możecie mnie wykreślić z listy... dzisiaj rano dostałam przedwczesny okres... :( byłam w szoku... i strasznie się czuję. Ja już na prawdę wierzyłam, że to już będzie fasolka... w pracy nie mogłam się na niczym skupić, a po powrocie oczywiście sobie w domku popłakałam...

Przykro mi :( I mocno przytulam....ale pamietaj, nowy cykl-nowe możliwości :)
 
lilly nie wykreślam, tylko przerzuce na świąteczny termin, tylko mi napisz kiedy następny termin. Mam nadzieję, że tym razem się uda! Trzymam kciuki!
 
lilly anna_ dobrze pisze:)
każda tak reaguje jak @ zaleje...najlepiej tym wtedy rzucić ....
bardzo mi przykro...jeszcze nie twoja kolej...:no: może załapiesz się na wrzut świateczny?? :-) nie odchodź,bo razem - raźniej...
bo czuje że na sylwestra to żadna nie popije...bo nie będzie mogła:wściekła/y:
a jeśli dostalaś wcześniej...to może nie trafiliście w ovu?
bo to aż o 5 dni...a raczej fl Ci się nie skróciła??
głowa do góry...
 
reklama
Malwinka to powiedz cos o sobie :) probujecie na spontana, czy mierzysz temperaturę czy coś :) no i czy 91 to rocznik? jeśli tak to całkiem młoda mam się szykuje:biggrin2: fajnie... ja zawsze chciałam być młodą matką, jakoś tak od zawsze o tym myślałam... ale jakoś nie wyszło

Mam na imię Malwina próbujemy na spontan tak 91 to rocznik. Jak chcecie coś o mnie wiedzieć jeszcze to pytajcie

malwinka witaj,pisz jak najczęściej...
napisz czy mierzysz,temp,na jakim etapie teraz jesteś: przed owul,przed @??
jestem po owulacji @ powinnam dostać 24.11 temperatury nie mierze ale mam taki dziwmy śluz białe jak białko jaja i strasznie klejace

Malwina- Witaj :) widze,że koljena Wrocławianka nam przybyła...jak nic mocny klan nam się tworzy :D To dobrze, bedzie z kim na kawe sie umówić :) Trzymmay kciuki za szybka fasolke :D

A w swoim krótkim życiu zrobiłam trzy testy ciążowe...dwa tylko żeby sie upewnić że ciazy nie ma przed wywolaniem @ a raz gdy @ sie spóżnila...nastepny raz juz po dwie kreseczki bedzie :)

Wróicłam od sasiadki i 4,5 miesieczngeo Dominika, w czasie mojej wizyty odkryłysmy jego pierwszy ząbek :D

Ja tak jestem z jaworzyny ale we wrocławiu mieszkam tymczasowo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry