reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

anna_ twoja temp jest podwyższona?,kiedy masz dostać @?

To jest podwyższona temperatura, (u mnie najniższa była 36.21) W związku z tym, że to jest dziesiąta podwyższona temperatura w tym cyklu, @ dostanę pewnie 17.11.2010

mnie się wydaje,że w tym cyklu wstrzymałam owulacje,bo wziełam za wcześnie progesteron,czy w takim przypadku - (braku owulacji) też wyjdą wyższe temp??

wyjdą wyższe, bo właśnie progesteron podnosi temperaturę w cyklu naturalnym.

a szkoda gadać chyba jednak nic z tego zrobiłam i nic nie wyszło wiec możesz mnie skreślić z listy oczekujących może następnym razem się uda :(:( idę sobie popłakać

Mocno przytulam :hmm: a dostałaś @, bo może jeszcze nie wszystko stracone?
 
reklama
a szkoda gadać chyba jednak nic z tego zrobiłam i nic nie wyszło wiec możesz mnie skreślić z listy oczekujących może następnym razem się uda :(:( idę sobie popłakać

tz? co wyszło? jedna kreska czy test felerny? jak sobie popłaczesz to wróć do nas.. może jeszcze za wcześnie? poczekajmy jeszcze trochę,jak @ nie ma to jest nadzieja

anna_ a mówią,że duphaston nie podnosi temp. tylko luteina:cool:
a moze to na fasolkę?a Tobie się wydaje,że coś nie teges?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anna_ a mówią,że duphaston nie podnosi temp. tylko luteina:cool:
a moze to na fasolkę?a Tobie się wydaje,że coś nie teges?

Robiłam jeden test owulacyjny,w dniu najwiekszego śluzu płodnego. Test wyszedł negatywny. Nastepnego dnia mierzyłam temperaturę pierwszy raz w cyklu i wyszło 36.21, w tym dniu też był sex, a w następnych dniach tempka poszła w górę. Dziwne to trochę, bo skoro test negatywny to owulacji nie było, a mimo tego temperatura podskoczyła ładnie. Później też nie było już sexu, bo się strasznie mijaliśmy, więc raczej z tego jednego razu i to po negatywnym tescie owulacyjnym to nie bedzie dziecka :-(
 
anna na temperaturach to ja sie nie znam, moze skocz do lekarza w nastepnym cyklu na monitoring bedziesz wiedziala co gdzie i kiedy masz. Mialas juz monitoring? Bo ja mam pierwszy raz i powiem ci ze wszystko jest inaczej niz myslalam, sluzu plodnego dawno nie mam a do wczoraj owulacji jeszcze nie bylo, mysle ze byla dzis w nocy, bo mialam straszne parcie na pecherz, wtedy musze w nocy nawet wstawac, normalnie tego nie mam. Ale reki nie dam se odciac juz, bo juz nic nie kapuje
paulina
wracaj juz i napisz cos wiecej


Jeszcze jedno a ktora lyka duphaston??? Jak sie to bierze? Ja mam brac 2tabletki dziennie ale nie wiem razem to wziac razem, czy rano i wieczorem po jednej???
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem co jest grane bo wczoaj maialam 7dc ale mialam mnostwo sluzu plodnego bolal mnie brzuch jak na owulke szyjka tak samo jak na ow no to probowalismy i był wspaniały sexik :)Buziaki ale jedno inne temp wogole dziwna jakas jak na poczatku niska czytalam ze owulka przy rotkich cyklach jest mozliwa
 
anna_ równie dobrze,mogłaś mieć wcześniej owulacje niż Ci się wydawało po po śluzie. a testy ovu robiłaś wcześniej? czy tylko w dzień szczytu śluzowego?
amalfi to samo miałam napisać co k-rolcia :-) odnośnie duphka
 
k-rolcia dzieki za odpowiedz, tak zrobie jedna rano jedna wieczorem
kwiatuszek
a jakie masz te cykle, co znaczy krotkie? Bietrzesz cos na wydluzenie cyklu? Ja mialam zawsze krotkie cykle i tez myslam ze owulke mam wczesnie i jak widzisz w ciazy nie jestem, wczoraj mialam 15dc i jeszcze pecherzyk mialam caly czyli owulki nie bylo, nawet po pregnylu mi nie pekl, a sluzu plodnego jak pisalam wyzej juz dawno nie mam, przynajmniej na zewnatrz, mialam go jak zawsze ok 10dc. Teraz jest taki sobie, moze jest w szyjce nie wiem
lilou chcialam ci podziekowac za odpowiedz ale pod twoim postem nie ma tego dzieki,co znow narobilas ze to zniknelo? A moze jest ale ja tego nie widze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry