reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Tylko że prolaktynę robisz w 3-4dc, a progesteron to chyba w 2 połowie cyklu.

Nie ma dziś z kim gadać :-( idę spać, dobranoc :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
lilou83 plamienia są skąpe, beżowe, blado czerwone, czasem brązowe, raczej rzadkie, niż śluzowate, ale ja co miesiąc mam takie, czasem 2 dni, w skrajnych przypadkach 7. wydaje mi sie że mam za mało progesteronu, bo wtedy wlasnie takie plamienia występują. za 1,5 tyg mam wizyte wiec dokladnie popytam.

Ja mialam to samo i temu tez ten cykl mam z hormonami no i nie tylko dlatego, tez nie miewalam owulacji. Od piatku bede wsuwac duphaston
 
Ostatnia edycja:
Anna, wysłałam Ci zaproszenie na 100%, sprawdź w wiadomościach jeszcze raz!!!

Mam nadzieję, że żadnej nie pominęłam :)
 
julieet dont worry na tym i tak sie pisac nie da, potrzebujemy czegos takiego jak gg zeby mozna bylo szybko odpowiadac ale tak zeby nas wiecej dziewczyn widzialo, ale tylko zainteresowanych, trzeba popytac czy to sie da zrobic. Bo przypuszczam ze o cos takiego wlasnie wam chodzilo. Albo poczytac regulamin dokladnie, moze tam jest zawarta tajemnica.
 
Cześć Nadzieja:-)
dziękuję za wiruski ciążowe, jak się czuje przyszła mama??
U mnie dziś pożar :-) 36.96 dziwna sprawa. Najgorsze jest to, że jestem dziś uziemiona w domku, nigdzie nie mogę sobie pójść, bo czekam na 2 przesyłki kurierskie i będą mi wymieniać liczniki.
Ale przynajmniej będę mogła poczekać na pozytywne wiadomości np. od pauliny ;-) gdzie ten test??
 
anna_ twoja temp jest podwyższona?,kiedy masz dostać @?

mnie się wydaje,że w tym cyklu wstrzymałam owulacje,bo wziełam za wcześnie progesteron,czy w takim przypadku - (braku owulacji) też wyjdą wyższe temp??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Paulina bardzo mi przykro, a już myślałam, że udało Ci sie zafasolować, a @ dostałas??

Ja sie witam i znikam na jakiś czas, zajrze pozniej, bo teraz jade na zakupy ;) Miłego dnia. Ps. @ nadal sie zaczyna :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry