reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a te nasze owulki powinny byc ciagle na zyczenie:) nie wiem u mnie temp w tym cyklu juz na wyjsciu byla wyzsza nic zwykle a na dodatek miesiaczke mialam tylko 3dni mocno a pozniej juz slabo plamiłam a zawsze była o wiele mocniej
 
reklama
devi a gdzie ta wycieczka?
anna_ bo ja miałam tak:
16dc test ovu - blada druga kreska
17dc test ovu - rano : prawie mocna kreska,choć bledsza od testowej
- po południu znowu blada kreska
śluz w miarę płodny -rozciągliwy
18dc test ovu - blada kreska
potem dalam sobie siana z tymi testami bo już śluz był lepki i białawy
a 19dc łykłam duphaston i biorę aż do dziś.
zawaliłam bo temp nie mierzyłam,no ale trudno..
teraz się sama zastanawiam czy mialam w ogóle owul. bo w poprzednim cyklu test ovul. pokazywał mi wynik pozytywny przez 3 dni (cały czas mocne krechy) a w tym cyklu tak jakbym miala szybki wzrost lh do południa a po poludniu już lipton.
i to mnie zastanawia.....
a temp teraz mierze,wiem,że bez sensu ale sobie mierze :)
i od poniedziałku,czyli od 22dc mam takie :
22dc 36,9
23dc 36,8
24dc 36,7 tak jakoś dziwnie spadła
25dc 37,00
26dc 37,00 - ale może przez to że trochę jestem przeziębiona

czyli dziś mija 10 dni od potencjalnej owul.

Zawsze może być tak, ze te testy są do bani... mi właściwie nigdy nie wyszedł test z 2 grubymi kreskami. Skoro u Ciebie był śluz płodny i testy wskazały wzrost tego hormonu to może jednak była owulacja w 17-18.
Tak się zastanawiam, czy jak bym zrobiła test dzień wcześniej, może tez by wyszła gruba kreska, czyli może jest jeszcze jakaś szansa że owulacja była w dniu jak robiłam test. Jeśli tak to jakieś 1% szansy na dziecko mam :-) Wszystko się u nas okaże za parę dni :-)

Anna, wysłałam Ci zaproszenie na 100%, sprawdź w wiadomościach jeszcze raz!!!

Mam nadzieję, że żadnej nie pominęłam :)

Nic nie dostałam:-( wyślij jeszcze raz do anna_
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anna_ pewnie dostaniesz jak się tylko julieet pojawi- a propo gdzie ona jest?
a gdzie inne dziewczyny
mayli- gdzie sie ukrywasz?
 
Ja dzisiaj dien wolnyw pracy, wiec wzielam sie za sprzatanie...narazie czyszcze plytki parą...no i w miedzy czasie robie tarte jablokwą:tak::tak::tak:

Ja ztymi testami Owu juz sama nie wiem...u mnie sa ciagle dwie kreski z tym ze druga slabsza...i n ie weim co myslec...moize ta owu jest, ale mam niski poziom hormonu przy owu i nigdy nie bedzie ta druga kreska ciemniejsza...zwlaszcza ze mnie boli brzuszek....czuej jajnik, dokladnie prawy;-)
 
anuszka - nie pomogę bo nie wiem...jak mi napiszesz teoretycznie to może prędzej coś zakumam,a z wykresu nie bardzo
 
reklama
Witam wszystkie kobietki.bede teraz mniej wpadac bo mi komp nawala, od wczoraj b.wolno chodzi i czesto rozlacza sie z internetem.maz cos probuje zaradzic ale cos kiepsko mu to idzie.u mnie jest 17 dc, wczoraj wieczorem pobolewaly mnie jajniki, sluzu mam malo, dzis mierze temp. i wyszla 36,6.szok.bo ja na owulke srednio sie czuje.zaraz po okresie mialam temp.: 2 razy 36,7 potem raz 36,6 a potem to juz glownie 36,4 czasem 36,5 ale przez ostatnie 3 dni bylo 36,4 a dzis 36,6.ciekawe jaka jutro bedzie.zrobilam dzis o g.14 test owulacyjny i wyszedl pozytywny.teraz nic nie wiem bo moze przegapilam owulke.w tym cyklu kochalismy sie na tylko 8 dc i dzisiaj czyli 17 dc.
w ostatnim cyklu tez mialam sytuacje ze temp. byla 36,4 potem 36,6 a potem spadla i za 5 dni byla owulka.i ten skok na 36,6 byl 16 dnia cyklu a 21 dnia byla owulka.wiec moze teraz tez tak bedzie?
Ja od nastepnego miesiaca przestaje mierzyc ta temp.bo to mnie tylko stresuje i myli.mysle ze od 14 dc do 23 dc co 2 dni bedziemy sie kochac.i jak mam zaciazyc to zaciaze.ja juz luzuje.bo jestem tym wszystkim zmeczona.
 
Do góry