reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No a ja stweirdziłam, ze jutro sobie zmierze rano temperature...juz przygotowałam termometr...zobaczymy co bedzie rano...fakt ze nie mam zadnmej skali porównawczej.,...ale sobie sprawdze....a co tam:tak::tak: I jak bedzie wysoka, to co...owulacja czy juz po?:)
 
reklama
Patrycjaa chciałabym dołączyć do Ciebie i mayli ale czuje ze jutro rano, max w południe przyjdzie @, cały czas czuje jajnik z którego była owulacja, calą lewą strone mam lekko obolałą. plamie juz chyba 4 dzień. ehh,może następny cykl będzie mój...
 
Ikasia zacznij mierzyć,ale następny cykl od początku o stałej porze- rano, bez wstawania z łóżka
m-sen a te plamienia masz obfite,niewiele? może to wcale nie @?
podobno na początku są wlaśnie objawy ciotowe :) opisz to plamienie...przeciez baby plamią a w ciaży są!
 
lilou83 plamienia są skąpe, beżowe, blado czerwone, czasem brązowe, raczej rzadkie, niż śluzowate, ale ja co miesiąc mam takie, czasem 2 dni, w skrajnych przypadkach 7. wydaje mi sie że mam za mało progesteronu, bo wtedy wlasnie takie plamienia występują. za 1,5 tyg mam wizyte wiec dokladnie popytam.
 
lilou83 plamienia są skąpe, beżowe, blado czerwone, czasem brązowe, raczej rzadkie, niż śluzowate, ale ja co miesiąc mam takie, czasem 2 dni, w skrajnych przypadkach 7. wydaje mi sie że mam za mało progesteronu, bo wtedy wlasnie takie plamienia występują. za 1,5 tyg mam wizyte wiec dokladnie popytam.

Dokładnie tak, jest jak za niski progesteron to są plamienia. Łatwo to można wyleczyć hormonkami, więc nie ma co się martwić za bardzo.
 
m-sen ja mam zerowy progesteron,dokładnie 0,3 a norma jest 1,7-25 :) i nigdy nie mialam takich plamień.
do mnie jak przychodzi wredna- nieproszona to od razu jest jak z kranu:baffled:
ja jednak trzymam kciuki za Jaśka:-)

Dokładnie tak, jest jak za niski progesteron to są plamienia. Łatwo to można wyleczyć hormonkami, więc nie ma co się martwić za bardzo.

m-sen pewnie dostaniesz duphaston albo luteinę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lilou83 serio masz za niski i nie plamisz? ja co prawda sie nie badałam, ale tak wszyscy mi mówili i gin tez wspominał coś o luteinie na II połowe cyklu.
 
m-sen tak jak Ci napisalam - mój progesteron prawie = zero.
może zrób sobie badania na progesteron i prolaktynę - one nie są na NFZ więc i tak placić bedziesz musiała, około 20-25zł za jedno.
i pójdziesz do gina z wynikami już! a tak to pewnie Cię skieruje na badania i znowu czekać na rendez- vous :)
 
reklama
Do góry