reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ja kiedyś się zastanawiałam na co będę zwracać uwagę wybierając kolor wózka hehe, zeby pasował do mojego stylu, do mody i kolorystyki mojej garderoby, wiem, wiem, ważniejsze aby wózek był funkcjonalny ;) ale ja na takie rzeczy zwracam uwage ;) bo taka jedna dziewczyna na moim osiedlu ma wózek czerwony a ubiera sie na różowo i wygląda to strasznie, gryzie sie niesamowicie
 
w tym sezonie choruje na czarny za stalowymi dodatkami :) u nas jest ich kilka i jeden wlasnie Bolder 3 którego czasem mijam wzdychając

patrze tez na różne odcienie szarości, grafity
 
Ostatnia edycja:
ceny wuzków maskara :D My chcilibyśmy wydac do 1500zł za 3 w 1- gondola, spacerówka, nosidełko i chcielibysmy zeby kólka były pompowane i przednie skretne (choc jedna kolezanka bardzo mi je odradzala ze ponoc czasmi podczas jazdy moga sie przekrecic w zla stone i wozek moze sie przewrocic :/)

W ostatnim czasie dziewczyny sobie ponoc chwala wózki firmy Jedo. Ponoc nie złe wykonanie i cena bardziej dostepna

a Tap Madl ogladam regulanie ale jakos nie moge zapamietac imion dziewczyn i nie mam swojej faworytki.oooo Kasi nie lubie co wlaśnie w wannie pozuje :D
 
jeszcze troche czasu zanim bedziemy wybierac, pewnie wtedy już cos innego bedzie sie nam podobało ;)

devi ja tez do 1500 ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry