reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzien dobry dziewczyny!!!
Ja nie mam planow, ide do pracy, ot moje plany.
Teraz ide do gina ogladnac czy moj pechol pękł, jak pękl, to dobrze, jak nie to zonk!!! I nie wiem co sie wtedy robi.
lilou ale sie rozpisalas hehe. Bede sie radzic w sprawie wozkow pozniej narazie mam to gdzies, bo zeby zaciazyc, musze sie cholernie nameczyc. Ide nakladac tapete na twarz
 
Ostatnia edycja:
reklama
wszystkie piękne te wózki ale strasznie drogie mi się bardzo podoba ten wózek i jest 3 w 1 a do tego cena też dobra 980 zł
 

Załączniki

  • A32.jpg
    A32.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 21
No fajne te wasze wozki, ja potrzebuje lekki i z dobrymi kolami bo tu chodniki masakra, taki mi podpowiecie w razie czego
 
ja się źle czuje,gardlo mnie boli i chyba coś mnie bierze....ehh może temp mi tak podkoczyla bo jestem trochę chora?
spać mi sie chce
 
Ostatnia edycja:
a jak będzie śnieg to ten wózek m-sen będzie jechał? nie bedzie kółko przednie się blokować?

ja zdjęcie wstawiam tak:

wybieram jakieś foto na necie
naciskam prawy klawisz myszki - "zapisz obrazek jako..."
zapisuje na kompie na pulpicie
potem w oknie posta: zaawansowana edycja,na dole załączniki "zarządzaj załącznikami"
klikam na "dodaj pliki" - "wybierz pliki " szukasz to co chcesz wklić i klikasz "wgraj pliki"

i pojawi się załącznik pod załącznikami (maślo maslane)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziendoberek laseczki :-)

Myśmy niedawno się z łóżka zwlekli, jak mi się dzisiaj nic nie chce robić, a tutaj grafik napięty, zaraz zabieramy się za sprzątanie, tradycyjnie ja kuchnia i łazienka, a małż pokoje i przedpokój, dobrze że obiad mam już ugotowany, to pójdzie raz, dwa. Potem wizyta u weterynarza, a po wecie 300 km w drogę do teściów. Matko, jak ja nie lubię tam jeździć, chyba nie muszę pisać dlaczego ?? ;) Ale mam plan na powrót w sb więc może nie będzie tak źle ;p

Katty, szacuneczek za start w wyborach, mnie to totalnie nie podnieca, ale trzymam kciuki za powodzenie, będziemy miały znajomości u elity hehehe ;p

Lilou, to poszalałaś z tymi Croksami, a jakie kolorki zamówiłaś ?? Trzeba mi było też zamówić hehe ;p A poza tym, to co to za chorowanie, zdrowieć mi tu!
 
Do góry