reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
mnie też się ta Aleksandra podoba-chyba najladniejsza ze wszystkich
a wkurza mnie ta kaśka z Krakowa- beznadziejna jest i wiecznie ten sam wzrok,jak je mruży to wygląda jak lisek chytrusek
anna_ a skąd ta pewność?ze ta nowa odpadnie?

choć mnie się wydaje że trochę ten program przesadza z tymi sesjami nago,no ale trza przyciągnąć oglądalność
 
Devi nie lubi tylko jak rano mierze temp.nie wiem dlaczego, moze jest zazdrosny ze cos innego sobie tam wkladam;-).

mój wtedy spi i nawet nie wie kiedy ją mierze :D Jego budzik to moja suszarka, tradycyjny budzik na niego nie działa :D

Ledwo co ale się zmieściłą :-) teraz nie chcę być niemiła, ale proszę mi tu ładnie przechodzić na drugą stronę bo miejsca nie ma :-)

Rozkaz, szefowa...jeszcze chwila i przeskakuje na druga strone :)

devi ooo, faktycznie niedaleko jesteś , gdzie Cie tu przywiało?? Ja chętnie odwiedziłabym Twoje strony, mój pracował kilka dni we Wrocławiu, ale nie miał czasu zwiedzac, sis natomiast była az cały dzien i do dziś miło Wrocek wspomina ;) wiec i ja chce ;)

Pisałam, że przyjechałm z P. z nim do pracy. On jest kierownikiem regionalnym i jezdzi po calej polsce południowo-zachodnie w tym do Poznania. A do Wrocka zaprasza...chetnie oprowadze i łózko się znajdzie do przespania :D


Ja też oglądam wózki...juz od dawna :D. Długo moim faworytem byl x-landre ale teraz wydaje mi sie ze ma troche za mala gondloe, szcegolnie gdy dzidzia jest z drugiej połowy roku i w tej gondoli pownna przejezdzic cala zime. Moja sasiadka ma Chicco, maluch już w 4-miesiacu nie miescil sie w gondoli taka jest malutka

Lece coś upiec żeby bylo do kawki na jutro z tap modl w tle :D
 
oooo to i ja się dołączam do grona oglądaczek tap madl ;)

i również najbardziej mi się Ola podoba, jest najbardziej naturalna, ta co mruży oczy strasznie mnie wpienia ;p

a ja przez Was wlazłam na allegro i wózki zaczęłam oglądać hehehehe, mi się najbardziej wizualnie podoba Teutonia, ale z tego co widzę, to chyba jest najdroższa hehehe, ceny są po prostu powalające

a ja przez Was wlazłam na allegro i wózki zaczęłam oglądać hehehehe, mi się najbardziej wizualnie podoba Teutonia, ale z tego co widzę, to chyba jest najdroższa hehehe, ceny są po prostu powalające

wozek4.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na pudelku czytałam, że ktoś widział w Warszawie sesję, na której nie było Emilki i tej nowej. Emilka odpadła w poprzednim odcinku więc teraz czas na nową :-)
A co do wózków to powiem wam, że większość wózków ma bardzo podobną długość gondoli. Tak średnio 75cm więc dzieci max 3-4 miesiące jeźdzą w gondoli. W każdym razie te wózki które miałam w sklepie tak miały.

Teutonia to juz w ogóle mega wypasiony wózek, naprawdę rewelacja, ale rzeczywiście cena powala, dlatego ja nie biorę go pod uwagę. Zresztą mutsy też do tanich nie należy.
A co do najdroższych to wygrywa stokke:

ale to już jest kosmiczny wózek, mało praktyczny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jutro pogadamy o wózkach,idę oglądać i dam laptopowi odpocząć:)
mnie się wizualnie na tej fotce nie podoba :/ no ale to kwestia gustu.
dobrej nocki :) moja cora ważyła 4400 przy porodzie,więc na wstepie wyglądała jak miesięczne niemowle i w gondoli mutsy jeździła do pół roku, x-lander ma przemienne siedzisko? przód-tył?

do jutra ciao*
 
reklama
Do góry